اخباردانشگاه پیام نوراستان فارس

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون از روز 29 بهمن الی 3 اسفند92

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون از روز 29 بهمن الی 3 اسفند92

ثبت نام پذیرفته شدگان جدید بدون آزمون(تکمیل ظرفیت) مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور در بهمن ماه 92  ابتدا به صورت غیر حضوری  از تاریخ 29/11/92 لغايت 3/12/92 با مراجعه به سایت جامع خدمات آموزشی به نشانی  http://reg.pnu.ac.ir  انجام خواهد پذیرفت.

1-  قبولی اولیه دانشجویان دارای کد قبولی قبلی(مهرماه) لغو شده و ایشان موظف به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته /محل جدید بدون آزمون  یا    نیمه   متمرکز می باشند.لازم بذکر است پذیرفته شدگان مهرماه که اقدام به انتخاب واحد برای نیمسال دوم 93 -92 نموده اندواحدهای انتخابی ایشان حذف می گردد.

2-    تاريخ اخذ مدرك پيش دانشگاهي و كارداني ( براي دارندگان مدرك كارداني پيوسته ) حد اكثر تا 30/11/92 مي باشد.

3-  با توجه به اینکه نوع ورود  دانشجویان مذکور به صورت رسمی (سراسری) می باشد دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری دانشگاه پیام نور وسایر دانشگاهها مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته/محل بطور همزمان نبوده و می بایست از یکی از رشته های قبولی خود انصراف دهند

4-  پذیرفته شدگانی که بااستفاده از سهمیه شاهد و ایثارگر  یک بار در رشته های تحصیلی دروه های روزانه پذیرفته شده اند حق استفاده از سهمیه مذکور را نخواهند داشت.

5-  انتقال / مهمان دائم و تغییر رشته از رشته محل های بدون آزمون به رشته محل هایی که پذیرش آنها با آزمون سراسری صورت می گیرد؛ممنوع است.

6-     سایر مقررات بر اساس دستور العمل ورودی های 92 آزمون سراسری خواهد بود

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 1:24  توسط روابط عمومی لامرد  | 

خبر 26بهمن 92

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی :

دانشگاه پیام نور از بدو تاسیس سال به سال به لحاظ کیفی و کمی در حال پیشرفت می باشد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی از روند برگزاری کنکور سراسری ارشد در دانشگاه پیام نور جهرم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم  دکتر رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی  در حاشیه بازدید از حوزه کنکورسراسری کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور جهرم ، امر برگزاری این کنکور از طریق پیام نور استان فارس را کاری بسیار ارزنده توصیف نمود و عنوان نمود :دانشگاه پیام نور جهرم ظرفیت برگزاری امتحانات این چنینی در سطح بزرگتر را دارد و بیان نمود :خیلی از  داوطلبانی که به اینجا مراجعه نمودند از  این اقدام احساس خوشحالی و رضایت نمودند. وی گفت: دانشگاه پیام نور از بدو تاسیس سال به سال که بررسی می کنیم به لحاظ کمی و کیفی در حال پیشرفت می باشد و این دانشگاه یکی از دانشگاههای معتبر کشور شناخته می شود و باید از زحمات زیادی که در این دانشگاه کشیده می شود از اعضا هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه  قدر دانی نمود

 

دانشگاه پيام نور شيراز ميزبان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد

آزمون مقطع كارشناسي ارشد دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور در سال تحصيلي 93-92 در دانشگاه پيام نورشيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، آزمون مقطع كارشناسي ارشد دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور در سال تحصيلي 93-92 به مدت 3 روز و در دو نوبت صبح و عصر در دانشگاه پيام نور شيرازبرگزار شد.

آزمون كارشناسي ارشد دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در روزهاي  23،24 و 25 بهمن ماه 92  همزمان در سراسر كشور و درغرب فارس علاوه بر شيراز در شهرستانهاي كازرون ،جهرم و فسا رگزار گردید.

مسعود عباسي فارسي رييس اداره خدمات آموزشي دانشگاه پيام نور شيراز گفت:در طي 3 روز برگزاري آزمون كارشناسي ارشد ، بيش از 11 هزار داوطلب دختر و پسر در تمامي رشته هاي سازمان سنجش ، در دانشگاه پيام نور مركز شيراز به رقابت پرداختند.

همچنین بنابرگزارش دیگری دكتر حسين توللي  رئیس دانشگاه پیام نور شیراز از حوزه هاي برگزاري آزمون كارشناسي ارشد 93-92 در دانشگاه پيام نور شيراز ، بازديد كرد .

در اين بازديد توللي ، ضمن دریافت نظرات ، انتقادات و پيشنهادات داوطلبين در خصوص نحوه برگزاري آزمون كارشناسي ارشد در دانشگاه پيام نور شيراز ، از قسمتهاي مختلف حوزه هاي برگزاري آزمون بازديد به عمل آورد.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش با تقدير و تشكر ازعوامل اجرايي برگزاري آزمون كارشناسي ارشد ، براي تمامي داوطلبين آرزوي سلامتي، موفقيت و سربلندي كرد و دستورات لازم را برای حل مشکلات احتمالي و ايجاد تمهيدات لازم در جهت خدمت رساني مطلوب تر به داوطلبين صادر کرد.

 

حضور پرشور دانشگاه پیام نور فسا در راهپیمایی 22 بهمن

دانشگاه پیام نور فسا در راهپیمایی 22 بهمن امسال  همگام با دیگر هموطنان خود شرکت کردند.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، این راهپیمایی از میدان شهدای فسا آغاز و تا میدان شاهزاده قاسم ادامه داشت . در این راهپیمایی حضور قشر جوان و دانشگاهی از جمله کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور فسا در بین  خیل عظیم جمعیت ،چشمگیر بود تا امسال نیز مانند سال های پیش،مردم میهمن اسلامی ما بصیرت و هوشیاری خود را به همه جهانیان اعلام داشته و نشان دهند دسیسه های دشمن آنان را آگاه تر از قبل و بیش از پیش به صحنه می کشاند.

 

برگزاری نشست بصیرتی دهه فجر در دانشگاه پیام نور کازرون

بمناسبت ایام ا... دهه فجر نشست بصیرتی دهه فجر به همت بسیج اساتید این مرکز دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، در ابتدای این نشست دکتر اسداله جعفری سرپرست دانشگاه در خصوص چگونگی راه اندازی کانون بسیج اساتید این مرکز دانشگاهی توضیحاتی ارائه نمود. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی مدرس حوزه علمیه قم اظهار داشت: حکومت از دیدگاه اسلام برخاسته از موضع طبقاتی و سلطه‌گری فردی یا گروهی نیست بلکه تبلور آرمان سیاسی ملتی هم‌کیش و همفکر است که به خود سازمان می‌دهد تا روند تحول فکری و عقیدتی راه خود را به سوی هدف نهایی، حرکت به سوی الله بگشاید.

وی افزود: ملت ما در جریان تکامل انقلابی خود از غبارها و زنگارهای طاغوتی زدوده شد و از آینده‌های فکری بیگانه خود را پاک کرد و به مواضع فکری و جهان‌بینی اصیل اسلامی بازگشت و اکنون بر آن است که با موازین اسلامی جامعه نمونه (اسوه) خود را بنا کند  که بر چنین پایه‌ای با نگاه در فرآیند تحقق اهداف امام راحل به آسانی اهداف مقدماتی و هدف عالی و استراتژیک او را می‌توان شاهد بود.

مدرس حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: مرحله اول از اهداف امام(ره) انقلاب بود که در روز 22 بهمن 1357 با نفی طاغوت به پیروزی رسید و مرحله دوم آن نظام‌سازی مبتنی‌بر مردم سالاری دینی بود که تاکنون محقق شده و به‌عنوان یک نظام مدیریتی نوین در عصر کنونی در دنیا و منطقه مطرح است.

وی مرحله بعدی را تمدن‌سازی و ارائه یک الگوی فکری جامع به مردم دنیا و منطقه در نوع فراگیر و جهان‌شمولی آن دانست.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه در تمدن اسلامی همه گروهها نقش دارند، افزود: استراتژی انقلاب اسلامی تحقق تمدن اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه اصرار زیاد امام راحل بر صدور انقلاب اسلامی از راه الگوسازی، آموزش، تبلیغ و آگاه‌سازی مردم و حمایت از نهضت‌های آزادیبخش و محدود نشدن به مرزهای جغرافیایی ایران است، اظهار داشت: نخبگان و فرهیختگان مسلمان و دلسوز اعم از زن و مرد، پیر و جوان به‌ویژه نخبگان حوزه و دانشگاه برای تحقق این استراتژی امام (ره) امروزه لازم است بیش از گذشته تلاش کنند و از آن غافل نباشند.

مدرس حوزه علمیه قم خودباوری، اخلاص، همدلی، رشد فکری و علمی در سطوح گوناگون جامعه به‌ویژه مدیریت علمی و عقلانی مسئولان را بسترساز تحقق هدف و استراتژی انقلاب یاد کرد.

 

حضور دانشگاهیان پیام نور کازرون  در جشن انقلاب بمناسبت دهه مبارک فجر

 به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر دانشگاهیان پیام نور کازرون در جشن انقلاب شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، در این مراسم آیت الله اسدالله ایمانی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی همچون  نهالی است که به شجره طیبه ای تبدیل گردیده است، در سخنانی به تشابه میان انقلاب اسلامی ایران و برقرای حکومت اسلامی توسط پیامبر اسلام اشاره نموده و اظهار کرد: همچنان که پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) پیش از بعثت خویش در غار حرا به تزکیه نفس و خودسازی به سر می بردند، امام راحل  نیز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، عمر پر برکت خویش را صرف مطالعه و پژوهش مبانی اسلامی نمودند.

نماینده ولی فقیه با تاکید بر فراگیر بودن اندیشه امام خمینی(ره) بیان کرد: امام خمینی  مبنای حکومتی خویش را تنها منحصر به شیعیان نمی دانستند و بر جهانی بودن حکومت اسلامی تاکید می ورزیدند.

امام جمعه شیراز عنایت الهی و فضل پروردگار را نقطه مشترک دیگری میان انقلاب پیامبر و انقلاب امام خمینی دانسته و گفت: همچنان که پیامبر اسلام در شرایط بسیار سخت و در مبارزه با مشرکین با توکل بر خدا، به گشایش امور دست پیدا نمود، در مراحل مختلف انقلاب نیز نشانه های فراوانی بر رحمت خداوند می توان مشاهده کرد.

آیت الله ایمانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هیچ تشابهی با دیگر انقلاب های جهان ندارد گفت: ماهیت انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب های دنیا متفاوت است. در بسیاری از کشورهای دنیا با وجود شکل گیری  انقلاب به دلیل نداشتن اتحاد و نبود رهبری واحد، شاهد سرخوردگی و سرگشتگی این انقلاب ها هستیم.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: به دلیل عنایت الهی و تدابیر امام خمینی هیچ قدرتی نتوانست انقلاب ایران را مصادره کند.

وی به تاثیر گذاری انقلاب اسلامی بر دیگر حکومتها در همان اولین سالهای شکل گیری انقلاب اشاره کرد و گفت: امام خمینی با بصیرت خود، سست بودن حکومت کارتر رییس جمهور وقت امریکا و شکست او را در انتخابات پیش بینی کردند که  این خود نشان از عزت امام (ره) و انقلاب اسلامی است.

آیت الله ایمانی با تأکید بر این که انقلاب اسلامی، حکومتی الهی و زمینه ساز ظهور امام زمان است، اظهار کرد: این انقلاب با وجود همه دشمنی ها و تهدیدها در طول سالهای گذشته از آسیب دور مانده است و این بیانگر عنایت ویژه الهی به نظام جمهوری اسلامی است.

 

حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون در راهپیمایی 22 بهمن

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون در راهپیمایی 22 بهمن حضور چشمگیری داشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون  با حضور پورشور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با سایر اقشار مختلف مردم، ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری وفاداری خود را به منویات اسلام عزیز و آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام نمودند. گفتنی است دانشگاهیان پیام نور کازرون در این راهپیمایی از میدان شهدا تا ورزشگاه شهدای کازرون با شعارهای کوبنده "مرگ برآمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، و... با آرمانهای امام(ره)، انقلاب و مقام عظمای ولایت تجدید پیمان کردند.

 

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در پیام نور کازرون

بمناسبت سالگرد سی و پنجمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه صنایع دستی در پیام نور کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، در اين نمايشگاه، صنايع دستي  زندانیان کازرون جهت نسل جوان و دانشگاهیان، ارائه شد.

قابل ذكر است اين نمايشگاه بمناسبت ایام ا... دهه فجر با همکاری اداره زندان در دانشگاه پیام نور کازرون برگزار شد.

 

برگزاری مسابقه فجر بیداری در دانشگاه پیام نور کازرون

بمناسبت دهه پرفروغ فجر مسابقه ای تحت عنوان فجر بیداری در پیام نور کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، بمناسبت سالگرد سی و پنجمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقه ای با عنوان فجر بیداری در پیام نور کازرون برگزار شد. لازم به ذکر است این مسابقه با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانشگاهیان با اندیشه های امام خمینی (ره) و آرمان های انقلاب اسلامی برگزار شده است. گفتنی است به برندگان مسابقه جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

 

برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور کازرون

كنكور سراسري كارشناسي ارشد سازمان سنجش آموزش كشور حوزه شهرستان كازرون در دانشگاه پیام نور کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور كازرون، دكتر اسداله جعفري سرپرست دانشگاه و نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در برگزاري كنكور سراسري كارشناسي ارشد سازمان سنجش آموزش كشور حوزه شهرستان كازرون، اظهار داشت: شهرستان كازرون در كنار سه حوزه شيراز، فسا و جهرم برگزاركننده آزمون سراسري كارشناسي ارشد در غرب فارس بود.

دکتر جعفری با اشاره به اینکه آزمون کارشناسی ارشد در روزهاي 23 ، 24 و 25بهمن ماه در 6 نوبت صبح و عصر برگزار شد، افزود: در هر روز فرآیند آزمون در فواصل زمانی  8 صبح الی 30/12 و براي جلسات بعدازظهر ساعت13 الی 30/19 انجام شد.

وی عنوان نمود: در اين آزمون تعداد2132 داوطلب در 87 رشته به مدت 3 روز با يكديگر رقابت کردند.

نماينده تام الاختيار سازمان سنجش ضمن ابراز رضایت از نظم و نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد این آزمون را نقطه عطفی برای پیشرفت شهرستان و مطرح ساختن دانشگاه پیام نور کازرون در سطح کشور دانست و از اینکه این آزمون باعث صرفه جویی در تردد با بیش از 2000 داوطلب به مراکز دیگر استان شد، اظهار خرسندی نمود.

در پايان نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در برگزاري كنكور سراسري كارشناسي ارشد حوزه كازرون، از همكاري و مساعدت فرمانداري محترم شهرستان و دیگر ادارات شهرستان کمال سپاسگزاری به عمل آورد.

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲ساعت 13:23  توسط روابط عمومی لامرد  | 

22بهمن

حضور گسترده اساتید، کارکنان و دانشجويان پيام نور شيراز در راهپیمایی يوم الله22 بهمن ماه 

اساتید ،كاركنان و دانشجویان دانشگاه پيام نور شيراز با حضور در راهپیمایی باشکوه و عظیم يوم الله 22  بهمن يكبار ديگر با آرمان های شهدا ، امام و  رهبري تجدید بيعت نمودند و با این حضور حماسی ، همبستگی ، عزت و  اقتدار ملی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، همچون سالهای گذشته اساتيد، کارکنان و دانشجویان دانشگاه  پيام نور شيراز ، همگام با ديگر قشرهاي مردم ، با شركت در راهپيمايي با شكوه يوم الله 22 بهمن و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل ، جانم فدای رهبر ، 22 بهمن ماه یوم ا..  يوم ا... است  ، با آرمانهای شهداي والا مقام، امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه اي (مدظله العالي) تجدید میثاق کردند .

اساتید، کارکنان و دانشجويان دانشگاه پيام نور شيراز ، همصدا و با مشتهاي گره كرده،  يكبار ديگر، پافشاری بر حقوق ملت ایران از جمله حق انرژي هسته ای، تکرار نه ی بزرگ به استکبار و امریکای جنایتکار و ایستادگی در خط انقلاب و رهبری را فرياد زدند.

دانشگاهيان با حضور گسترده و عظیم خود به استکبار جهانی و غرب اعلام کردند كه گزینه های روی میز شما هیچ  تاثيري بر همبستگي ،وحدت و انسجام اين ملت وعهدي كه با امام خود بستند ، ندارد و حمایت قاطع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبري گزینه روی میز ماست .

 

 

حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور زاهدشهر در راهپیمایی 22 بهمن

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور زاهدشهر در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زاهدشهر، اساتید، دانشجویان و پرسنل دانشگاه پیام نور زاهدشهر همگام با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و با تهیه و آتش زدن پرچم استکبار جهانی به این مراسم معنوی جلوه ای ویژه بخشیدند این مراسم با شکوه با قرائت قطعنامه و سخنرانی امام جمعه زاهدشهر پایان یافت.

 

بیانیه دانشگاه پیام نورزرقان به مناسبت 22 بهمن

بسم الله االرحمن الرحیم

والفجر والیال عشر

در طلیعه 22 بهمن57، سالها مجاهدت و مقاومت ملتی بزرگ در برابر استبداد به ثمر نشست و کاخ شاهنشاهی ویران شد.

دراین روز آرزوی دیرینه آزادگان و قهرمانان بی نام این مرز و بوم برای گسترش عدالت و مردمسالاری دینی به بار نشست،سالها رنج و حقارت حاصل از سلطه استبداد و استعمار به پایان آمد و امید اندیشمندان و علما در سایه خون های به ناحق ریخته جوانان این مرز و بوم جوانه زد.

لبخند رضایت و غرور برلبان پدران و مادران داغدیده و شهید داده نشست و بوی عطر خون شهیدان و نسیم آزادی سرتاسر سرزمین کهن مان را عطر آگین نمود.

22 بهمن امسال   35 سالگی آن روز شکوهمند تاریخ پر افتخار کشورمان میباشد.

جوانه عدالت و آزادگی 57 در پس 35 سال طوفان حوادث و توطئه قدرت های شرق و غرب به درختی تنومند و با صلابت تبدیل شده است.

ما دانشگاهیان پیام نور زرقان به پاسداشت سالروز این روز فرخنده در راهپیمایی 22 بهمن امسال شرکت میکنیم و در سایه سار درخت تنومند انقلاب یاد شهیدان-این قهرمانان ملی- را گرامی داشته و عهدی دوباره می بندیم.

 

 

 

حضور اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور بوانات در راهپیمایی 22 بهمن

اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور بوانات در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات دانشجویان ، کارمندان و اساتید دانشگاه پیام نور بوانات نیز همراه با دیگر اقشار مردم در این راهپیمایی شرکت کردند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند. و بار دیگر با آرمان های مقدس امام و رهبری تجدید بیعت کردند.

 

 

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نورواحد پاسارگاد در مراسم 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد پاسارگاد مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن با حضور گسترده دانشجویان بومی وکارکنان دانشگاه همگام با مردم همیشه در صحنه شهرستان پاسارگاد برگزارشد.دراین مراسم باشکوه دانشجویان همراه با پلاکارد وپارچه نوشته هایی انزجار خود را از استکبار جهانی بیان نمودند.

 

22بهمن در رستم

دانشجويان دانشگاه پيام نور واحد رستم همچون سالهاي گذشته با شوروهیجان در راهپيمايي22بهمن1392 شركت نمودند

به مناسبت ايام الله دهه فجر محفل انس با قرآن در دانشگاه  پيام نور رستم برگزار گرديد.

جشن سي وپنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با برنامه هاي متنوع در دانشگاه پيام نورواحد رستم برگزار گرديد

 

 

 

حضور گسترده کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور سروستان در راهپیمایی یوم ا...22 بهمن

کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور سروستان همراه و همگام با سایر اقشار مردم در روز 22 بهمن حماسه ای دیگر آفریدند وبار دیگر وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان دانشگاهیان دانشگاه پیام نور سروستان با همت و اقتدار خود با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار جامعه دانشگاهی رادر حمایت از آرمانهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند و بار دیگر با معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری توطئه های شوم دشمنان قسم خورده انقلاب را نقش بر آب کردند.

 

 

حضور با شکوه دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ در راهپیمایی 22 بهمن

دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ در راهپیمایی 22 بهمن حضوري باشكوه داشتند.

   به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ ، در سی و پنجمين سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جمعی از اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ به همراه سایر اقشار مردم این شهرستان، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن یکبار دیگر با آرمانهای امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.

اين راهپيمايي از ساعت 30/9 صبح از دفتر امام جمعه شهر ششده آغاز شد و به دبيرستان خواجه نصير ادامه يافت و پس از تجمع حاضرين در دبيرستان خواجه نصير شهر ششده و تلاوت آيات روح بخش کلام الهي ، حجت الاسلام و الملسلمین حاج آقا صدیق امام جمعه و بخشدار منطقه ششده و قره بلاغ به ايراد سخن پرداختند. آنان ضمن تشکر از حضور پر شور مردم ولايتمدار منطقه ششده و قره بلاغ در اين راهپيمايي، وحدت کلمه و اتحاد بين مردم و مسئولين را به عنوان رمز بقاي انقلاب اسلامي دانسته و ضمن بي اثر خواندن توطئه هاي استکبار، خواستار همدلي بين مسئولين و رفع نيازهاي مردم شدند. اين مراسم با قرائت بيانيه و تاييد حاضرين به اتمام رسيد.

 

 

 

برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در نودان

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در نودان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد نودان -  مردم مومن، متدین ، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر نودان و بخش کوهمره همگام و همصدا با مردم عزیز ایران اسلامی با حضوری گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ، بار دیگر با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان كردند.

در مراسم راهپمیایی یوم الله 22 بهمن امسال قشرهای مختلف مردم، مسئولین شهر نودان و بخش کوهمره و جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور واحد نودان حضور داشتند. راهپیمایان با شعارهای لبیک یا حسین، لبیک یا خامنه ای، ما همه سرباز تو ایم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ای و ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، بر اطاعت از مقام عظمای ولایت تاکید کردند.

در اين مراسم باشكوه امت حزب‌الله با سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل و مرگ بر انگليس و قرائت قطع‌نامه تنفر و انزجار خود را از استكبار جهاني اعلام کردند.

 

حضور دانشجویان و کارکنان پیام نور لارستان در راهپیمایی 22 بهمن

در جشن پیروزی انقلاب ، پیام نوری های لارستان با مشت های گره کرده گزینه روی میز خود را تقدیم استکبار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لارستان همگام با اقشار مختلف مردم لارستان ، کارکنان و دانشجویان با حضور پر صلابت خود در راهپیمایی 22 بهمن ، سی و پینجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

بر اساس همین گزارش در این مراسم  دانشجویان و کارکنان ، حمایت خود را از ولایت فقیه و دولت جمهوری اسلامی اعلام داشته و آمادگی خود را برای مقابله با هر گونه توطئه دشمنان نشان دادند.

 

 

تجدید بیعت با مقام معظم رهبری توسط دانشگاهیان پیام نور آباده با حضور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن

اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور آباده در راهپیمایی بیست و دوم بهمن شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده، به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری دانشگاهیان پیام نور آباده در راهپیمایی روز ملی ایران اسلامی شرکت کرده و با سردادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل بر پوچ بودن گزینه های روی میز سردمداران استکبار مهر تأیید زدند.

 

 

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور آباده طشک در مراسم 22 بهمن

دانشگاهیان پیام نور آباده طشک در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده طشک : همزمان با سراسر کشور و همراه با دیگر اقشار مردمی ، دانشجویان ، کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نورآباده طشک ،ضمن شرکت در راهپیمایی           22 بهمن ماه با آرمان های الهی شهدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  ، تجدید میثاق نموده و بر تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تاکید نمودند.

 

 

شرکت باشکوه دانشگاه پیام نور گله دار در راهپیمایی 22بهمن

دانشگاه پیام نور گله دار در راهپیمایی22 بهمن حضوری باشکوه داشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور گله دار در این راهپیمایی باشکوه جمعی از اساتید , دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور گله دار به همراه دیگر اقشار مردم این شهر با حضور خود بار دیگر با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.

 

 

شرکت دانشگاهيان  دانشگاه پیام نور جهرم در راهپيمائي حماسه ساز 22 بهمن

همزمان با سراسر کشور مراسم پرشکوه سالگرد پيروزي نظام شکوهمند اسلامي ايران با حضوراساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور جهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پیام نور جهرم  در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، کارکنان این دانشگاه همچون سایر اقشار مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22بهمن باردیگر حمایت خودرا از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام نمودندوبا رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

 

 

عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدا بمناسبت دهه فجر توسط دانشگاهیان پیام نور کازرون

دانشگاهیان پیام نور کازرون بمناسبت دهه فجر قبور مطهر شهدا را عطرافشانی و گلباران کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورکازرون، به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جمعی از دانشگاهیان پیام نور کازرون با قرائت فاتحه، غبارروبی و گلباران مزار شهدا یاد و خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 

 

انتشار ویژه نامه طلوع فجر توسط دانشگاه پیام نور کازرون بمناسبت دهه فجر

بمناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر ویژه نامه طلوع فجر به همت روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج مهندسین کازرون، بمناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر ویژه نامه طلوع فجر به همت روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون منتشر شد. در این ویژه نامه به مطالبی همچون 22 بهمن نماد اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی، روزشمار وقایع ایام ا... دهه مبارک فجر، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و ... پرداخته است.

 

حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور کازرون  درمصلی نماز جمعه

به مناسبت دهه پرفروغ فجر جمعی از دانشگاهیان پیام نور کازرون در کنار سایر اقشار مردم در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شرکت  نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، حجت‌الاسلام محمد خرسند در خطبه‌های نماز جمعه با گرامی‌داشت سالروز ولادت یازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن عسکری(ع) و نیز سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سخنانی اظهار داشت: ۲۲ بهمن امسال روز خلق حماسه جدید، نمایش بیداری و هوشیاری ملت ایران در صحنه‌های بین‌المللی خواهد بود.

وی افزود: در ۲۲ بهمن ملت ایران از هر قشر و گروه و جناح سیاسی و مذهبی با وحدت و هم‌دلی در راهپیمایی حضور خواهند داشت و خشم مقدس خود را علیه استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل غاصب نشان می‌دهند.

امام جمعه کازرون گفت: ۲۲ بهمن روز فریاد کشیدن ملت ایران بر سر آمریکا است و در این روز جواب بی‌ادبی‌ها و تهدیدات توخالی مقامات آمریکایی و نیز گزینه‌های روی میز آنان داده می‌شود.

خرسند تصریح کرد: ملت ایران اسلامی یک‌بار دیگر در ۲۲ بهمن امسال با حضور باشکوه خود در راهپیمایی با مشت‌های گره کرده و سردادن شعار مقدس «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» تودهنی محکمی به مقامات آمریکایی حواله خواهند کرد.

وی ۱۹ بهمن سالروز نیروی هوایی و بیعت همافران در مدرسه علوی با حضرت امام(ره) را گرامی داشت و افزود: در سال ۵۷ در ۱۹ بهمن ماه نیروهای متعهد و متدین هوایی با بیعت خود با امام و ولایت تیر خلاصی را بر پیکره رژیم منحوس پهلوی وارد ساختند.

خطیب نماز جمعه کازرون ابراز داشت: رژیم پهلوی در صدد طراحی یک کودتا با محوریت نیروی هوایی بود تا بتواند اقامتگاه حضرت امام را بمب‌باران کند اما اقدام افسران جوان و متعهد نیروی هوایی با بیعت خود تیر خلاصی به رژیم زد.

 

بیانیه کارکنان ودانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز صفاشهر بمناسبت  راهپيمايي 22 بهمن

بسمه تعالی

والفجر ولیال عشر

انقلاب اسلامي ايران، انفجار نور در جهان ظلماني مستكبران بود. ملت خداجو، عدالت‌خواه، استقلال‌طلب و استكبار ستيز ايران اسلامي در اين انقلاب شكوهمند، با لبيك به مقتدا و رهبر خويش، كاخ ستم و جور وابسته به اجانب را درهم شكست و حكومتي بر پايه احكام اسلامي و رهبري ولايت مطلقه فقيه را بنا نهاد.

جشن پیروزی انقلاب در 22 بهمن فرصت گران‌سنگی است که واماندگان از حرکت انقلاب به کانون وحدت، اخوت، عطوفت و غیرت ملت ایران بپیوندند و دشمنان انقلاب و نظام و بدخواهان ملت برگزیده ایران را در دستیابی به اهداف شیطانی و شوم همچنان محروم، ناامید و مایوس سازند

پيروزي اين انقلاب بزرگ با طرحي نو و مستقل در برابر الگوهاي شيطاني چپ و راست، نمي‌توانست براي استكبار جهاني قابل تحمل باشد از اين رو دشمنان اسلام و قرآن با تحميل جنگ و انواع ترفندها، توطئه‌ها و فتنه‌ها، كوشيدند اين نظام مردمي و الهي را تضعيف كنند. با اين حال رهبري هوشنمدانه حضرت امام خميني(ره) و خلف صالحش حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مد ظله‌العالي) و حضور آگاهانه و با بصيرت ملت نستوه ايران در صحنه موجب گرديد شجره طيبه انقلاب اسلامي هر سال تناورتر و ثمرات فرهنگي، علمي، فني و اقتصادي آن پربارتر گردد. در شرايط امروز جهان اسلام قدرت الهام بخشي جمهوري اسلامي ايران كه وعده خميني كبير (ره) بود، آنچنان نمودار است كه براي نظام سلطه جز صورتكي از تهديدها و غريدن هاي پوشالي براي حفظ آبروي نداشته شان چيزي باقي نمانده است. مجموعه فشارهاي قدرت‌هاي مستكبر جهاني به ايران اعم از تحريم اقتصادي، تهديد نظامي، تهاجم فرهنگي و دخالت‌هاي سياسي نيز هدفي جز بالا بردن هزينه الگو شدن ايران اسلامي براي انقلاب هاي تازه نفس منطقه ندارد.

اكنون انقلاب اسلامي، در حالي وارد سي ‌و ششمين سال پيروزي خود مي‌شود كه وعده الهي حضرت امام(ره) مبني بر پيروزي ملت‌هاي مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق مي‌باشد. هم اكنون بيداري اسلامي و هوشياري مستضعفان جهان، نه تنها فرعون‌هاي را به گرداب قهر آميز كشانده است، بلكه كاخ ستم مرتجعان عرب را نيز به لرزه درآورده است.

ما دانشجویان وکارکنان دانشگاه پیام نور مرکز صفاشهرضمن گراميداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني(ره) و شهداي گرانقدر قيام عاشورائي ملت مسلمان ايران وتبریک سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران ،همراه وهمگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در راهپيمائي يوم‌ا... 22 بهمن شرکت و با آرمانهای امام راحل ،شهدای انقلاب ومقام معظم رهبری تجدید بیعت نموده و اميدواریم الهام بخشي انقلاب حق طلبانه ملت ايران در حماسه 22 بهمن، عزم ملت‌هاي مظلوم و مستضعف جهان را براي اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گيتي جزم‌تر سازد. و مشت محكمي بر دهان آمريكاي جنايتكار و ياوه گويي باشد كه هر روز «تمام گزينه ها روي ميز است» را تكرار نكند.

 

 

بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور کازرون بمناسبت 22 بهمن

22بهمن سالروز بروز حماسه سازی مردمی است که از حق خود حتی با وجود حکومت نظامی در بدترین شرایط نگذ شتند، سالروز تجدید پیمان با پیرجماران اس. رهبری فرزانه که در میان تمام جاپاهای فرهنگی ترویج یافته به مردمش یاد داد. بله شما از پیروان حسین هستیدکه شهادت را بر ظلت ترجیح دادو به همه ی جهان درس ایمان و عمل واقع در زمان را آموخت.                                                                    

ولی باز ملت ایران با آن همه تمدن وارد عرصه ی مذاکرات شد. این بار طرف حساب این ملت آمریکا تنها نیست، بلکه همه ی حامی های اقتصاد جهانی آمریکا،که دوست دارند به امپریالیسم جهانی دست پیداکنند، نیز در این وادی همه چون کرکسها برسر منافع خود به اشتراک نشسته اند. ولی غافل از این که این تن که برآن جمع شده اند مرده نیست، زنده است با مردمی هشیار و رهبری مقتدر که اگر به میزبانی این کرکس ها آمده از قدرت و معجزه ی مردمش برای ارتباط با مردمی که مدت ها دولت هایشان نگذاشت بفهمند«نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی»،شعارمردمی است که همواره با حفظ استقلال به دنبال ارتباط درست با همه ی مردم و حتی گرفتن دست مظلومان با هر زبان و هردین و ملیتی در هر گوشه از جهان هستندآنها همواره برای ایرانیان لبخند میزدنند و مردم ایران رادر رسانه های خود به جهانیان خون خوار معرفی  می کردندو دین صلح و برابری و برادری  را که با همه ی اصول آنهامخالف است رابد جلوه دادند،آنها فکر نمی کردند ایران شیوه لبخند مونالیزا را با همه ی فن  و سیاستش را از داوینچیشان و رسانه های پر از شرشان یاد بگیرد. بعد از اتمام نتایج اولیه ژنو و وارد عمل شدن ایران برای ثابت کردن حس نیتش،ایران به هیچ طریقی نمی توانست به این اندازه این روباه پیر را عصبانی کند.

و این است حاصل اراده کشوری ،که چند صد سال است که آغازگر هیچ جنگی در جهان نبوده است،بله همه بدانند ما ایرانیانی هستیم که نه بر نژاد خود میبالیم و نه برآدم کشی های خود ،عمری است این ملت تنها برای حق خودش ایستاده، این کجای  حقوق بشر های شما پنهان است که آن را نمیبینید،به چه,به حسن نیتی که طی این سی و پنج سال ازشمادیده ایم امیدوار باشیم وچه کسی را حامی صلح بدانیم .امان از روزی که مردم چشم و گوششان را ببندندو جهانیان فراموش کنند سیاست پارگی آمریکا اندیشه مردمش را درجنگی رسانه ای تهی کرده است اوچه طور میتواند در حق ما که منافع استعماریش را شکسته ایم خوب باشد ،هرچند شما دوباره عهد را کامل اجرا نمی کنیدولی حداقل مردم  ذهن خالی شده تان به تردید می افتند، ما ایرانیان هنوز معتقدیم جوجه را آخرپاییز می شمارند.

رهبر معظم انقلاب دامت برکاته الشريف در خطبه هاي نماز جمعه اخير بيان فرمودند که بر ما بجا آوردن دو شکر واجب است؛ شکرالهي بخاطر پيروزي و تداوم انقلاب و نيز تشکر از ملت سرافراز ايران بخاطر وفاداري و ايثارگريهايش در تمام اين سالها.

دانشجویان  دانشگاه پیام نور کازرون، ضمن گرامیداشت سی وپنجمین سالگرد پیروزی فجر انقلاب، همراه با ملت خداجوی ایران اسلامی با حضور حماسی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شعار "مرگ بر آمریکا و صهونیسم" را سر می دهند بار دیگر عهد و پیمان خود را با رهبر و ولی امر خود امام خامنه ای ( مدظله العالی ) تجدید و با تمام ایستادگی خود را در مسیر رسیدن به اهداف عالیه نظام اسلامی و حرکت به سوی راه اندازی تمدن عظیم اعلام می داریم.

 

 

 

حضور کارکنان پیام نور خرامه همپای ملت ایران در جشن شکوه و اقتدار ملی

دانشجویان،اساتید و کارکنان پیام نور خرامه در راهپیمایی22 بهمن شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی پیام نور خرامه،دانشجویان،اساتید و کارکنان این دانشگاه،با حضور در جشن شکوه و اقتدار ملت ایران وفاداری خود را به انقلاب و آرمانهای آن اعلام کردند.راهپیمایی روز 22 بهمن طبق روال سالهای قبل با شکوه و عظمت بیشتر از جلوی دانشگاه شروع،و راهپیمایان پس از طی مسیر در میدان دانشجو به خیل عظیم مردم پیوستند.

 

حضور گسترده و پر شور در راهپيمايي 22 بهمن

دانشگاه پيام نور مركز لامرد همپاي سيل خروشان مردم انقلابي ، در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن شركت كرد . كاركنان اداري و علمي با همراهي دانشجويان اين دانشگاه در صبح روز 22 بهمن ، همدوش مردم ولايتمدار شهرستان لامرد در اين روز تاريخي و راهپيمايي اعظيم اين روز شركت كردند و با مشت هاي گره كرده و با شعار رساي مرگ بر آمريكاي جهانخوار ، يكبار ديگر به نداي رهبر عزيز خود لبيك گفته ، برگ زرين ديگري در اوراق تقويم انقلاب به يادگار گذاشتند . به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور مركز لامرد ، اين دانشگاه و ساير دانشگاههاي شهرستان لامرد از اعضاي اصلي ستاد دهه فجر بوده و در برگزاري اين مراسم با شكوه ، همكاري و همراهي فعالي داشته است  .                                                                             

 

 

حضور پرشور دانشگاه پیام نور ممسنی در راهپیمایی 22 بهمن ماه

راهپیمایی 22بهمن امسال برای پاسداشت سی وپنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، باشرکت دانشجویان ،اساتید وکارکنان دانشگاه پیام نور ممسنی در کنار مردم شهرستان ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی ، دراین مراسم که از ساعت   9  صبح آغاز شد ، دانشجویان اساتید وکارکنان دانشگاه پیام نور ممسنی در کنار سیل جمعیت در مسیر خیابانهای شهرستان ممسنی حضور داشتند وبار دیگر با آرمانهای امام راحل (ره) وانقلاب شکوهمند اسلامی ایران تجدید میثاق نمودند.

شایان ذکر است، با همت امور فرهنگی و روابط عمومی این دانشگاه در راهپیمایی، تعداد 400 پرچم مقدس جمهوری سلامی ایران و پوستر در بین شرکت کنندگان توزیع شد.

 

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور بیضاء در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نوربیضاء، کارکنان، اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی در سی وپنجمین بهار انقلاب با حضور گسترده  همراه با مردم ولایتمدار در  راهپیمایی 22 بهمن ماه با انقلاب و آرمانهای امام راحل تجدید بیعت نمودند و شعار لبیک یا خامنه ای سر دادند .

همزمان با پایان راهپیمایی پرشور 22 بهمن قطعنامه ای نیز قرائت شد.

 

حضور پرشور دانشجویان ، کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور داراب در راهپیمایی 22 بهمن

دانشجویان ، کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور داراب در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب، دانشجویان ، کارکنان و اساتید در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن همگام با دیگراقشار مختلف مردم شرکت کرده و با آرمان های بنیان گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.

 

 

حضور کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور اقلید در راهپیمایی عظیم 22 بهمن 1392

کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور اقلید در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن حضور حماسی داشتند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اقلید کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور اقلید همگام با سایر اقشار مردم ولایت مدار شهرستان اقلید در راهپیمایی عظیم 22 بهمن شرکت نموده و با سر دادن شعارهای انقلابی  بار دیگر با امام و شهدای امام بیعت نمودند و انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند این مراسم راس ساعت 10 صبح امروز در مسیر خیابان امام تا میدان شهدای شهر اقلید با شکوه هرچه تمام برکزار گردید .

 

 

شرکت گسترده کارمندان ودانشجويان استهبانی در مراسم راهپيمائي يوم الله 22 بهمن

کارمندان دانشگاه پیام نور مرکز استهبان به همراه تعدادي از دانشجويان واساتید همچون سالهای گذشته هم صدا با ملت مومن وانقلابی شهرستان استهبان درمراسم  راهپیمایی 22بهمن حضوری پر رنگ و باشکوه داشتند وبار دیگر نشان دادند سی و پنج سال توطئه ، تهدید، تحریم، بمباران تبلیغاتی وخباثت،گستاخی وبی ادبی مقامات آمریکائی ، درعزم واراده استوار این مردم بزرگ، اثری نداشته است .در پایان راهپیمایی نیزقطعنامه ای در 10 بند قرائت شد که در آن ملت ایران بار دیگر برپیمان ناگسستنی خود بارهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)، وآرمانهای شهیدان وبیعت دشمن شکن خود با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند.

 

 

شرکت گسترده کارمندان ودانشجويان استهبانی در مراسم راهپيمائي يوم الله 22 بهمن

کارمندان دانشگاه پیام نور مرکز استهبان به همراه تعدادي از دانشجويان واساتید همچون سالهای گذشته هم صدا با ملت مومن وانقلابی شهرستان استهبان درمراسم  راهپیمایی 22بهمن حضوری پر رنگ و باشکوه داشتند وبار دیگر نشان دادند سی و پنج سال توطئه ، تهدید، تحریم، بمباران تبلیغاتی وخباثت،گستاخی وبی ادبی مقامات آمریکائی ، درعزم واراده استوار این مردم بزرگ، اثری نداشته است .در پایان راهپیمایی نیزقطعنامه ای در 10 بند قرائت شد که در آن ملت ایران بار دیگر برپیمان ناگسستنی خود بارهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)، وآرمانهای شهیدان وبیعت دشمن شکن خود با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند.

 

 

حضور پرشور دانشگاهیان پیام نور فراشبند در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور فراشبند با حضور در راهپیمایی غرورآفرین 22 بهمن حماسه آفریدند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد فراشبند دانشگاهیان پیام نور این واحد همچون سال های گذشته همراه و همصدا با مردم خدا دوست و انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و با سردادن شعارهایی چون: گزینه میز ما مرگ بر آمریکا و گزینه میز ما مرگ بر اسرائیل، نفرت خود را از آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان دادند و گزینه های روی میز ملت ایران اسلامی را به دشمن اعلام کردند.

 

بیانیه دانشگاه پیام نور فسا به مناسبت 22 بهمن

بسم االه الرحمن الرحیم

"و نريد ان‌ نمن‌ علي‌ الذين‌ استضعفوا في‌ الارض‌ و نجعلهم‌ ائمه‌ و نجعلهم‌ الوارثين‌"

هنگامه طلوع خورشید تابناک اسلام و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که نشاَت گرفته از نهضت و قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است سرآغاز فصل نوینی در تاریخ معاصر جهان گشود ، انقلابی که در مسير الهي وبا رهبری ولایت فقیه آغاز گردید و در ابتدای قرن حاضر چشم انداز روشن و امید بخشی را در برابر دیدگان مایوس و حسرت زده بشریت باز کرد ، طلیعه فجر صادقی که الهام بخش حرکت های حق طلبانه و خیزش های عظیم بيداري اسلامی گردیده است .

انقلاب اسلامي ايران، انفجار نور در دنیای تاریک و ظلمانی مستبکران و ظالمان جهان بود. ملت با ایمان و عدالت‌خواه ايران اسلامي در 22 بهمن 57، با لبيك به مقتدای خويش، خمینی کبیر(ره)، كاخ ستم و جور طاغوتیان را درهم شكست و حكومتي بر پايه شریعت اسلامي بنا نهاد.

و امروز استکبار جهانی در مقابل نهضت عظیم اسلامی به زانو درآمده اند، سعی دارند با كارشكني ها و دسیسه هایشان ،خوی دد منشانه خویش را بیش از پیش آشکار نمايند .

اكنون وقت آن است كه در عزمی دوباره با وحدت کلمه و وفاق ملی با حضوري یکپارچه و گسترده با آرمان های امام راحل ، شهدای گرانقدر و رهبر فرزانه انقلاب تجدید بیعت نموده و اعلام انزجار همه جانبه خویش را از استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل اعلام نماییم .

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور فسا، در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از همه امت اسلامی به ویژه  اساتید کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور دعوت می‌کند ضمن حضور فعال در برنامه‌های بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر با طنین فریاد رسای الله اکبر در شب 21 بهمن ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره) ،بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای ماندگار از بصیرت و هوشیاری انقلابی به یادگار بگذارند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ساعت 8:16  توسط روابط عمومی لامرد  | 

بیانیه های مراکز وواحدهای استان فارس

 

بیانیه دانشگاه پیام نور استهبان به مناسبت یوم الله 22بهمن

"اِنَّ الَّذینَ قالوا رَبَّنا اللهُ ثُمَّ اسْتَقاموا فَلا خَوْفٌ عَلَیُه‍م و لا هُمُ یَحُزَنُون"

ایام‌الله دهه فجر یادآور حماسه‌های عظیم و احساسات جوشان ملت شریف ایران برای رهایی از تاریکی طاغوت و رسیدن به قله‌های سراسر نور انقلاب اسلامی است.

در روزهای سرد زمستان سال 1357 امتِ با یاد خدا به پا خواسته ایران، با گرمای ایمان و با کنار زدن پرده‌های ظلمت و تباهی طرحی نو درانداختند و با اخلاص و از جان و دل با امام بیدارشان پیمان بستند که تا آخرین نفس در راه مجاهدت در دین رسول الله)ص) از پای ننشینند و اینگونه شد که "انقلاب اسلامی ایران" به وقوع پیوست. روح الله کبیر، مردی از قعر دوران، از تبار رسول الله و از یاران بی بدیل و آخرالزمانی امام عصر(عج)، مسیح‌وار روح بیداری بر امت اسلام دمید و حالا الحمدالله شاهد گسترش این بیداری در جهان اسلام هستیم.

مروری بر کارنامه درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی در طی سی و پنج سال گذشته، خود زمینه شکر این نعمت بزرگ الهی را فراهم می‌آورد. کشوری که در عصر طاغوت از کمترین امکانات علمی و فناوری رنج می‌برد و برای تهیه ضروری‌ترین کالاهای مورد نیاز خود به بیگانگان وابسته بود، امروز با استقلال همه جانبه، یک به یک پله‌های ترقی را می‌پیماید.

کشوری که تا دیروز می‌بایست برنامه‌های قدرت‌های استکباری را اجرا کند، امروز با اعتماد به نفس ملی، عزت و افتخارات خود را به رخ دشمنان خود می‌کشد، و سرانجام کشوری که بیگانگان می‌کوشیدند با طرح‌هایی همچون کشف حجاب، اسلام را در آن منزوی کنند، امروز مرکز اسلام‌خواهی و اسلام‌دوستی در جهان اسلام است و ارزش‌های دینی مهم‌ترین رکن آن به شمار می‌رود.

در صحنه بین الملل نیز شاهد اوضاع بهم ریخته در کشورهای اسلامی و درگیرهای بین مسلمانان هستیم. چه در مصر و چه در سوریه که همه نشان از توطئه غرب برای جریان بیداری اسلامی می باشد. برخی انقلاب ها مانند بحرین در بایکوت خبری به سر می برند و برخی انقلاب های دیگر در حال مصادره توسط غرب می باشند. از سوی دیگر در عرصه جهانی ، برشکستگی اقتصادی بر تمام کشورهای دنیا سایه انداخته است. لذا شاهد روحیه یأس و ناامیدی در تمامی کشورهای بحران زده هستیم. اما جمهوری اسلامی ایران بالنده تر از همیشه و با سرعت وصف ناپذیر قله های رشد را یکی پس از دیگری طی می کند و یکه تاز عرصه پیشرفت در جهان می باشد. چه در عرصه های سیاسی، چه نظامی ، چه اقتصادی و چه علمی و فرهنگی. همه این شرایط سبب می شود تا این دوران را پیچ عظیم تاریخی بدانیم. این سالها، تاریخ ساز خواهند بود. آیندگان خواهند نشست و درمورد عملکرد مردم عصر ما به بحث و بررسی خواهند پرداخت. اما نباید فراموش کنیم این حرکت ، سی وپنج سال است که آغاز شده و این رشد اعجاب آور را که ایرانیان مسلمان به اتکای ایمان خود در سی وپنج سال به دست آوردند ، دیگران در طی چند صد سال کسب کردند. اما اکنون آنها به ورطه سقوط افتاده اند ، ولی اسلام عزیز هر روز ندایش جهانی تر می شود و پیامش عالمگیرتر. این نیست جز عنایات خدا و درایت رهبران متّقی ایران اسلامی و پشتیبانی آگاهانه ملت فداکار ایران.

مادانشگاهیان پیام نور استهبان ضمن حضور پرشور در راهپیمائی یوم الله 22بهمن اعلام می داریم پیام اصلی این حضور تجدید بیعت با رهبری است که نگاهش آرامش قلوب وکلامش مصباح طریق است.واگرچه در کشور مشکلاتی وجود دارد اما ما خط قرمز خود را می شناسیم واز آن عدول نمی کنیم

وعده ما : راهپیمایی سراسری بزرگداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

 

بیانیه دانشگاهیان پیام نور سروستان به مناسبت یوم الله 22 بهمن

بسم الله الرحمن الرحيم

والفجرولیال عشر والشفع و الوتر

 انقلاب اسلامي طليعه نوراني بود كه در ظلمات شرق و غرب تجلي يافت و امروز سي‌وپنج سال است كه از اين طلوع گذشته و خورشيد انقلاب در اوج خود قرار گرفته است، كشتي انقلاب با طي نمودن مسير پرتلاطم تهديدها، تحريم‌ها و ترورها به سكان‌داري دو ناخداي باخدا و شجاع امروز به ساحل استقلال، پيشرفت و عدالت بيش از پيش نزديك شده و ديگر بيم غرق شدن ندارد؛ چرا كه در مقابله با همه‌ي موانع امروز در شرايط بدر و خيبر است.

امروز دشمنان اين نظام مستاصل‌تر از هميشه در باتلاقي قرار گرفته‌اند كه با هر تصميمي عليه اين انقلاب در آن فروتر مي‌روند.

 امروز علي‌رغم دستيابي انقلاب به اوج قله‌هاي اقتدار، ملت‌هايي چون مصر، ليبي، تونس، بحرين، يمن و ... نيز به بركت اسلام و انقلاب اسلامي بيدار شده‌اند و استكبار را در پيشبرد اهداف شومشان در تنگنا قرار داده‌اند و اين تحقق وعده‌ي خداوند است كه اگر ملتي تقوا پيشه كرد راه برون‌رفت از سختي‌ها را به رويشان مي‌گشاييم.

امروز مردم در حالي سي‌وپنج سالگي انقلاب‌شان را جشن مي‌گيرند كه بيش از گذشته به آرمان‌ها و اهداف انقلاب پايبند و اميدوار شده و اين به فرموده سكان‌دار انقلاب، يكي از عوامل اقتدار نظام است.

 حماسه حضور مردم در يوم‌الله 22 بهمن بار ديگر اين اقتدار را در مقابل ديدگان به خواب زده سردمداران استكبار به نمايش خواهد گذاشت.

ما دانشگاهیان دانشگاه پیام نور سروستان ضمن دعوت از آحاد مردم براي حضور دندان‌شكن در روز 22 بهمن جهت تجديد پيمان با آرمان‌هاي اسلام، امام و انقلاب اعلام مي‌داريم كه تا آخرين نفس چون شهيدان علي‌محمدي، رضايي‌نژاد، شهرياري و احمدي روشن‌ها راه پيشرفت و توسعه كشور را در پرتو اسلام ناب محمدي ادامه خواهيم داد.

والسلام علي من اتبع الهدي

 

 

بیانیه دانشگاه پیام نور نودان به مناسبت دهه فجر

سلام بر مطلع فجر که با آمدن خويش غل های سنگین را از گردنمان فرو ریخت ، زنجیرها را از دست و پایمان گسیخت ، کمرهای خمیده مان را راست ‏نمود ، بر لب های پژمرده مان شکوفه های تبسم نشاند ، در قلب های سوخته مان گلبوته های عشق و امید رویاند و بر گونه های زردمان گلخنده های سرخ را نمودار ساخت.

دهه مبارك فجر به فضل خداوند رحمان براي 35 سال متوالي فرا رسيد و يكبار ديگر جانهاي پاك مردم اين ديار را سرشار از عطر يكتاپرستي ساخت تا باز هم يكدل و يكصدا بانگ «استقلال ، آزادي ، جمهوري اسلامي» را سر دهند.

22 بهمن  سی و پنجمین سالگرد بهار انقلاب، نقطه عطف همبستگي، وفاق، وحدت و اقتدار و عظمت ملت يکپارچه و بزرگ ايران اسلامي و بيداري اسلامي ملت هاي مسلمان جهان است ،که خود را به جهانيان نشان خواهد داد و پيام همدلي و وفاداري به آرمان هاي امام خميني (ره) و انقلاب اسلامي و تجديد بيعت با رهبر معظم انقلاب را به گوش جهانيان ميرساند.

دهه فجر یادآور حماسه جانبازی و سلحشوری جوانان غیرتمندی است که با نام پاک خدای تبارک و به  فرمان امام بزرگوار خویش با مشت های گره کرده به میدان آمدند تا شاهد شکوفایی دوباره اسلام باشند و پایه های ستمشاهی جباران را فرو ریزند.

در هنگام انقلاب ، نیلوفر دست ها به هم پیچیدند و گل واژه های رهایی و آزادی در هم آمیختند و گلبانگ بلند انقلاب را بر مناره های شهر عشق سردادند و آنگاه عشق درخشیدن گرفت و خورشید رهایی ، آزادانه بر بیداری نسل ها طلوع کرد و در فصل انقلاب ، درخت استقلال و آزادی به شکوفه های فجر نشست.

دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور واحد نودان  با گرامیداشت 35 سال افتخار آفرینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، ضمن حضور پرشور در مراسم جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی و بخصوص راهپیمایی عظیم 22 بهمن ، همه دلسوزان ایران اسلامی را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت کرده و با رد حرکت های افراطی و شعارهای انحرافی و ساختارشکن در این روز و هر زمان دیگری تأکید می کند که شعار «استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی» مناسب ترین شعار برای یادآوری و احیای آرمانها و اهداف اصیل انقلاب اسلامی مردم ایران در این روز مبارک است.

 

 

 

 

بیانیه دانشگاه پیام نور آباده طشک

والفجر ولیال عشر

22 بهمن هر سال ، یادآور انقلابی است که سرمایه های مردمی هستند از جنس گوهری گرانبها که در سال 57 با مدیریت و هدایت معنوی و هوشمندانه آن مرد بزرگ قرن حضرت امام خمینی (ره) بعد از سالها مبارزه و تلاش با حکومت استبداد به پیروزی رسید . انقلابی که با شعر انقلابی و دینی (فقط جمهوری اسلامی  ایران ) بنا نهاده شد و بذر امید و تکامل را با آن سخن حکیمانه پیرجماران که انقلاب ایران انفجار نور است در سراسر جهان و خصوصا دلهای پاک مستضعفان و خاصه مسلمانان زنده کرد و به حول و قوه الهی ، حال که 25 بهار سبز و دلنشین این نهضت عظیم حسینی را طی می کنیم ، با همه ی ددمنشی های استکبار جهانی و زورگویان تاریخ،آن نور امید بر کره خاکی نورافشانی کرد و همه چشمها را به خود جلب نمود و امروز این انقلاب که مردانی بس بزرگ و افتخار جان فشانی جهت رشد و بالندگی آن را داشتند به عنوان یک الگو در سراسر سپهر هستی مورد توجه قرار گرفت و به سرعت با عنایت حضرت ولی عصر (عج) و رهبری آن سلاله پاک پیامبر (ص) و حضور و اتحاد مردم شریف ایران اسلامی در عرصه های مختلف به پیش می رود .

ما کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور آباده طشک ضمن تبریک فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آرزوی بالندگی و پیشرفت هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران اسلامی ، در این برهه ی حساس از زمان بر خود فرض می دانیم که به همراه سیل عظیم و باشکوه امت خداجوی و با بصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمائیم و به دنیا خصوصا استکبار جهانی اعلام نمائیم که ما سرباز ولایتیم و به ندای امام خامنه ای (مد ظلله العالی ) لبیک خواهیم گفت و انشاءاله یک بار دیگر چشم جهانیان را خیره خواهیم ساخت . 

 

 

بیانیه دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی

بسم الله الرحمن الرحیم

<<ان الله یغیر مابقوم حتی یغیروا ما با نفسهم>>

امت آگاه، ملت شریف ایران اسلامی و جامعه ی دانشگاهی دانشگاه پیام نور؛

انقلاب اسلامی ایران در سال1357، نقطه عطف تاریخی وسرآغاز دوران جدیدی در تاریخ جهان است. این انقلاب، پایان دهنده دوران فرودستی و تحقیر شرق ودنیای اسلام در برابر استعمار وسلطه گری غرب و آغازگر عصر بیداری، خودباوری و بازگشت به خویشتن اسلامی مسلمانان بوده است؛ بطوریکه خیزش های انقلابی موسوم به <<بیداری اسلامی>> با الگو قرار دادن انقلاب اسلامی ایران ویک هم زاد پنداری، در راستای شکل گیری یک خاورمیانه جدید با محوریت ایران اسلامی قرار دارد که در جهت ایفای نقش طبیعی خود به عنوان << بهترین امت>> تلاش می کند. بدون شک، انقلاب اسلامی ایران یکی از موثرترین تحولات در دهه های اخیر خاورمیانه محسوب می شود وروح واندیشه این انقلاب در بساری از تحولات منطقه ای به طور چشمگیری تاثیر گذار بوده است. طبیعتا آمریکا به عنوان یک قدرت هژمون، ایران را در منطقه خاورمیانه رقیب سرسخت خود می بیند و همواره تلاش دارد، جنبش های خاورمیانه که معروف به روند بیداری اسلامی هستند را به مسیر دلخواه خود هدایت کند؛ ازاین رو با جهت دهی و همکاری رژیم صهیونیستی در هر شرایطی برای ضربه زدن به امت اسلام تلاش می کنند و با آخرین توان خود سعی دارند ملت های مسلمان را منحرف نمایند.  قدرت های زورگویی که بر غصب واشغال بنا شده اند و در بیداری اسلامی نیز، موضع خود را تغییر نداده و اهداف شوم خود را دنبال می کنند؛ غافل از آنکه دیپلماسی فعال ایران با حمایت ملت شریف و راهنمایی های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می تواند امکان بهره برداری هرچه بیشتر از این فرصت ها را به وجود آورد و تهدیدها را نیز مهار و آنها را به فرصت های استثنایی تبدیل کند.

دانشگاه پیام نورضمن گراميداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني(ره) و شهداي گرانقدر ايران اسلامی، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپيمائي يوم‌ا... 22 بهمن و تجديد بيعت با مقام معظم رهبري فرا ‌خوانده و اميدوار است الهام بخشي انقلاب حق طلبانه ملت ايران در حماسه 22 بهمن، عزم ملت‌هاي مظلوم و مستضعف جهان را براي اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گيتي جزم‌تر سازد.

وعده ما: راهپیمایی سراسری بزرگداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سه شنبه 22 بهمن 1392

 

 

بیانیه دانشگاهیان پیام نور کازرون بمناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر

روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون بمناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر نمود.

  در بخشي از اين بيانيه با اشاره به سخنان امام راحل كه فرموده است: انقلاب ما ريشه در انقلاب و قيام عظيم سيد و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) دارد، آمده است: به یقین می توان گفت که تنها رمز موفقیت این نظام و حکومت اسلامی در پیمودن راه والای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بوده است. زیرا اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نيز برگرفته  از قرآن و اهل بیت (ع) است و رمز موفقیتش در پیروی و تبعیت مردم از معمار بزرگ انقلاب اسلامی ایران حضرت امام (ره) و  ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه‌ای(مدظله العالی) ‌بوده ‌است.

آری، دهه مبارک فجر سر آغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی در افق زیبا و پهناور ایران اسلامی است، آغاز این دهه مبارک، روز دیدار پرشکوه مردم ایران با بنیانگذار جمهوری اسلامی است که با استقبال میلیونی اقشار مختلف، صفحات درخشانی از تاریخ ملت ایران را ثبت کرد. دهه فجر سی و پنجمین سالگرد بهار انقلاب اسلامی، فرصت گرانبهای یادآوری دلاور مردی ها و سلحشوری های ملت ایران اسلامی و مبارزات مردم آزادی خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی است. در واقع ایم ا... دهه فجر یاد آور خروش مقدس ملت غیور ایران بر علیه ظلم و ستم طاغوت زمان و خلق حماسه ای ماندگار و ایجاد انقلاب و تحولی عظیم در نظام فكری حاكم بر جهان بود كه به رهبری خمینی كبیر (ره) در تاریخ ثبت شد.

مردمی که باجانفشانی و از خود گذشتگی، طنین استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان رساندند و پس از طی دشواریهای فراوان با پیروی از فرامین معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) اقتدار خویش را به نمایش گذاشتند. حضور پر شور مردم و همراهی آنان در سی و پنج سال فراز و نشیب رویدادهای انقلاب، حدیث ماندگاری است که خواب را از چشمان مستکبران عالم ربود و پریشانی را برای آنان به ارمغان آورد.

انقلاب اسلامي ايران، زنجير هاي سياسي، اقتصادي و فرهنگي و زنجير استبداد يك حكومت دست نشانده را از هم گسست و زندگي، نشاط و ايمان مردم را به آنها باز گرداند و ما امروز يك ملت زنده هستيم. انقلاب اسلامي ايران كه امروز به عنوان منادي راستين اسلام ناب محمدي(ص) در سرتاسر گيتي است، نيازمند پاسداري است. اگر اخلاص و مجاهدت و فداکاری بی نظیر ملت ایران نبود، نه طعم شیرین پیروزی در جنگ تحمیلی چشیده می شد و نه انقلاب اسلامی به سی و پنج سالگی می رسید.

بی تردید شیطنتی که امروز نظام استکباری به آن دامن می زند، موضوع تحریم شریان اقتصادی ایران است که احساس می کند با چنین حرکتی می تواند، ملت ایران را ناکارآمد و در صحنه های مختلف مأیوس و ناامید جلوه دهد، اما مردم همیشه در صحنه ایران، با رهنمود های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این روزها را نیز پشت سر می نهاد و توطئه مستکبران و جهانخواران را خنثی می نماید.

دانشگاهیان پیام نور کازرون ضمن گراميداشت و تبريك ایام ا... دهه فجر، از ملت آگاه و هوشيار و مومن ايران اسلامي دعوت مي‌نمايد تا همچون هميشه با حماسه‌آفريني و حضور پرشور در مراسم های ایام ا... دهه فجر حضوری چشمگیر داشته باشند.

 

 

 

بیانیه دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ

تقارن ایام ا... دهه فجر و موالید خجسته ماه ربیع و هفته وحدت، یاد آور فرو افتادن طاق کسری و بر هم خوردن هیمنه قدرتهای پوشالی و الهام بخش حرکتهای عظیم و پرخروش ملتهای آزاده و آغاز بیداری اسلامی، گرامی باد.

حمد و سپاس خداوند متعال را که پس از سالها، به فضل الهی حقانیت حرکت جمهوری اسلامی ایران آشکار شده و شعارهایی که تا دیروز بر زبان ملت ایران جاری بود، امروز اقصی نقاط گیتی را در بر گرفته و نظام اسلامی به عنوان کانون تحولات جهان در این برهه حساس از تاریخ بدل گردیده و به عنوان پرچمدار ملتهای آزاده، مرزهای علمی، فناوری و پیشرفت و توسعه و عدالت و آبادانی را در نوردیده و سمبل حرکتهای رهایی بخش در سراسر جهان گردیده است.

و این مهم میسر نگردیده، جز در پرتو عنایات حضرت حق و رهبری امام راحل و جانفشانی شهدای عزیز در سایه رهبری داهیانه نائب امام زمان(عج)، حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و وحدت و همدلی و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی.

ما، اعضای دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ اعم از دانشجویان ، اساتید و کارکنان ، ضمن اعلان بیعت مجدد با آرمانهای امام راحل و شهدای عزیز و رهبر معظم انقلاب، همچنان بر سر پیمان خود با ولّی زمان پا برجا بوده و تلاش می کنیم تحت ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری، آینده روشنی را برای ایران اسلامی به نظاره بنشینیم.

و در پایان اعلام می کنیم حضور حماسی آحاد مردم انقلابی به ویژه مردم ولایتمدار و بصیر استان فارس در مناسبتهای انقلابی و به ویژه حضور پر شور در انتخابات مجلس شورای اسلامی، همراه با انتخاب کاندیدای اصلح، چشم فتنه گران داخلی، منحرفین و خواص مردود و ساکتین و اربابان خارجی آنها را کور خواهد نمود. ان شاءا...

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۲ساعت 12:10  توسط روابط عمومی لامرد  | 

بیانیه 22 بهمن

اعلام آمادگی دانشگاهیان پیام نور فارس برای حضور گسترده در راهپیمایی22 بهمن

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس با صدور بیانیه ای از اعلام آمادگی مدیران ،اساتید، کارکنان ودانشجویان این دانشگاه برای حضور حماسی در راهپیمایی روز 22 بهمن در شیراز و 44شهر فارس خبرداد.

در بیانیه دانشگاه پیام نور استان فارس آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

والفجرولیال عشر والشفع و الوتر

 انقلاب اسلامي طليعه نوراني بود كه در ظلمات شرق و غرب تجلي يافت و امروز 35سال است كه از اين طلوع گذشته و خورشيد انقلاب در اوج خود قرار گرفته است، كشتي انقلاب با طي نمودن مسير پرتلاطم تهديدها، تحريم‌ها و ترورها به سكان‌داري دو ناخداي باخدا و شجاع ، امروز به ساحل استقلال، پيشرفت و عدالت بيش از پيش نزديك شده و ديگر بيم غرق شدن ندارد؛ چرا كه در مقابله با همه‌ي موانع ، امروز در شرايط بدر و خيبر است.

امروز دشمنان اين نظام مستاصل‌تر از هميشه در باتلاقي قرار گرفته‌اند كه با هر تصميمي عليه اين انقلاب در آن فروتر مي‌روند. امروز علي‌رغم دستيابي انقلاب به اوج قله‌هاي اقتدار، ملت‌هايي چون مصر، ليبي، تونس، بحرين، يمن و ... نيز به بركت اسلام و انقلاب اسلامي بيدار شده‌اند و استكبار را در پيشبرد اهداف شومشان در تنگنا قرار داده‌اند و اين تحقق وعده‌ي خداوند است كه "اگر ملتي تقوا پيشه كرد راه برون‌رفت از سختي‌ها را به رويشان مي‌گشاييم."

بی تردید شیطنتی که امروز نظام استکباری به آن دامن می زند، موضوع تحریم شریان اقتصادی ایران است که احساس می کند با چنین حرکتی می تواند ملت ایران را ناکارآمد و در صحنه های مختلف مأیوس و ناامید جلوه دهد، اما مردم همیشه در صحنه ایران، با رهنمود های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این روزها را نیز پشت سر گذاشته و توطئه مستکبران و جهانخواران را خنثی می نماید.

اعتقاد راسخ داریم حماسه حضور مردم در يوم‌الله 22 بهمن ، بار ديگر اقتدار ایران اسلامی را در مقابل ديدگان به خواب زده سردمداران استكبار به نمايش خواهد گذاشت.

ما دانشگاهیان پیام نور استان فارس نیز ضمن دعوت از آحاد مردم براي حضور دشمن شکن در روز 22 بهمن جهت تجديد پيمان با آرمان‌هاي اسلام، امام راحل و انقلاب اعلام مي‌داريم كه تا آخرين نفس چون شهيدان علي‌محمدي، رضايي‌نژاد، شهرياري و احمدي روشن‌ها راه پيشرفت و توسعه كشور را در پرتو اسلام ناب محمدي ادامه خواهيم داد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۲ساعت 11:45  توسط روابط عمومی لامرد  | 

20 بهمن

تجلیل از دانش آموختگان برتر دانشگاه پیام نور آباده

به مناسبت ايام اله دهه مبارك فجر  مراسم جشن100نفر از دانش آموختگان برتر دانشگاه پيام نور آباده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور آباده، در اين مراسم ، مسئول امورجاري دانشگاه پيام نور با اشاره به اهميت فراگيري علم در دين، مجامع بين المللي و دانشمندان گفت: در قاموس دين، مجامع علمي و بين المللي واژه اي به نام فارغ التحصيلي نداريم زيرا روح نامحدود بشر به مقطع خاصي از علم بسنده نمي كند.

دكتر محمدرضا ميرزانيا ادامه داد: شعار زگهواره تا گور تابلوي علمي ماست و دين ما از تولد تا مرگ برايمان برنامه ريزي كرده است. وي افزود: با تلفيق علم، خردورزي و اخلاق مي توانيم به جايگاه واقعي خويش در جوامع بشري دست يابيم.

در اين مراسم همچنين برنامه هاي هنري و فرهنگي، مسابقات حضوري، قرائت و امضاي جمعي سوگندنامه و تجليل از دانشجويان برتر انجام شد و حوزه بسيج دانشجويي شهرستان نيز از دانش آموختگان برتر بسيجي تقدير نمود.

 

شرکت کارکنان دانشگاه پیام نورآباده طشک در نماز جمعه

کارکنان دانشگاه پیام نورآباده طشک در نماز جمعه شرکت نمودند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده طشک ، در ایام مبارک یوم اله دهه فجر ، کارکنان دانشگاه پیام نور آباده طشک در نماز جمعه شرکت نمودند . در این آئین عبادی و سیاسی که در مسجد ولیعصر برگزار شد ، حجه الاسلام موسوی ، امام جمعه این شهر ، ضمن دعوت از آحاد مردمی جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه،حضور مردم در این راهپیمایی را موجب یاس دشمنان نسبت به انقلاب دانست.

وی در ادامه گفت: امروز ما هر چه داریم به برکت امام و خون شهدا داریم.امروز وظیفه ی ما خصوصا نسل جوان  است که پاسدار خون شهدا و ادامه دهنده ی راه آنها باشیم.

 

برگزاری مسابقه فرهنگی طلیعه نور در دانشگاه پیام نور داراب

مسابقه فرهنگی طلیعه نور در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقه فرهنگی طلیعه نور بین کارکنان دانشگاه پیام نور برگزار شد . این مسابقه توسط کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی داراب طراحی شد و همه مراکز آموزش عالی شهرستان به طور جداگانه برگزار شد . همچنین مقرر شد به نفرات برتر این مسابقه جوایزی اهدا شود .

 

برگزاری نشست روشنگری در دانشگاه پیام نور داراب

نشست روشنگری در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، به مناسبت دهه مبارک فجر نشست روشنگری با عنوان دستاورد های انقلاب اسلامی  به همت امور فرهنگی مرکز وبا حضور سرهنگ حمید رضا طحانی از فرماندهان و یادگاران دفاع مقدس برگزار شد. در این نشست که ویژه کار کارکنان مرکز بود، طحانی ضمن برشمردن دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی در همه عرصه ها گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی حاکمیت دین اسلام و ولایت فقیه است که موجب پیروزی و ماندگاری پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۲ساعت 11:45  توسط روابط عمومی لامرد  | 

19بهمن 92

 

پخش کلیپ دهه فجر توسط امور فرهنگی دانشگاه پیام نو داراب در مراسم نماز جمعه

امور فرهنگی دانشگاه پیام نو داراب در مراسم نماز جمعه داراب کلیپ دهه فجر پخش کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، به مناسبت دهه مبارک فجر امور فرهنگی دانشگاه ضمن حضور در مراسم معنوی نماز جمعه اقدام به پخش کلیپ کوتاهی در خصوص انقلاب اسلامی کرد . این کلیپ به مدت 8 دقیقه بود و قبل از خطبه های نماز جمعه در حضور مردم داراب پخش شد. شایان ذکر است کلیه ادارات شهرستان اقدام به برپایی غرفه هایی در محل مصلای نماز جمعه برای پاسخ گویی به مردم برپاکردند که دانشگاه پیام نور داراب نیز این مهم را انجام داد .

 

دیدار کارکنان دانشگاه پیام نور داراب از موسسه خیریه و توان بخشی پیام امید داراب

کارکنان دانشگاه پیام نور داراب از موسسه خیریه و توان بخشی پیام امید داراب دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، به مناسبت دهه مبارکه فجر جمعی از از کارکنان دانشگاه پیام نور داراب از موسسه خیریه توان بخشی معلولان ذهنی پیام امید داراب دیدن کرده و در اقدامی خدا پسندانه هدایایی به آن مرکز اهدا کردند. در این دیدار همچنین حامدی مسؤل این موسسه ضمن تشکر از کارکنان دانشگاه در خصوص تاریخچه و مشکلات این موسسه سخنانی ایراد کرد.

 

گلباران قبور شهدا توسط کارکنان دانشگاه پیام نور داراب

کارکنان دانشگاه پیام نور داراب قبور شهدا را گلباران کردند0

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب،به مناسبت دهه مبارک فجر جمعی از کارکنان دانشگاه پیام نور داراب به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در گلزار شهدای داراب حاضر شده و قبور مطهر شهدا را گلباران کردند0

 

برگزاری نشست روشنگری دهه فجر در دانشگاه پیام نور مرکز داراب

نشست روشنگری دهه فجر در دانشگاه پیام نور مرکز داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب،  نشست روشنگری با عنوان نقش انقلاب اسلامی در بیداری کشورهای اسلامی با حضور جمع کثیری از دانشجویان در سالن اجتماعات و به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.در این نشست که فرمانده سپاه ناحیه داراب و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نیز در آن حضور داشتند ، قاسمی فرماندار داراب به سخنرانی پرداخت. وی در بخشی از سخنانش گفت : دهه مبارک فجرفرصتی است برای بازخوانی تاریخ و رویداد های برجسته انقلاب اسلامی و پیشرفت همه جانبه تمدن اسلامی .پایان بخش این برنامه تجلیل از دانشجویان شرکت کننده در اردوهای جهادی ، بسیجیان نمونه و نفرات برتر در مسابقات فوتسال و تیراندازی بود. 

 

 

برگزاری مراسم افتتاح پارکینگ خودرو در دانشگاه پیام نور داراب

مراسم افتتاح پارکینگ خودرو در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب، در دهه مبارک فجر پارکینگ خودروی دانشگاه پیام نور داراب در زمینی به مساحت 2000 متر مربع با همکاری اداره راه و ترابری شهرستان و با هزینه­ای بالغ بر 30 میلیون تومان و با حضور فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه ناحیه داراب و دیگر مسئولان شهرستان داراب افتتاح شد.

 

 

برگزاری کارگاه عملی ICDL در دانشگاه پیام نور اقلید 

یک دوره کارگاه عملی ICDL  با همکاری مرکز فنی حرفه ای در دانشگاه پیام نور اقلید برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اقلید با همکاری مرکز فنی حرفه ای یک دوره کارگاه ICDL  به مدت 130 ساعت در دانشگاه پیام نور اقلید برگزار شد . در این کارگاه تعداد 70 نفر از دانشجویان در دو گروه به یادگیری مهارتهای هفت گانه پرداختند .گفتنی است  در پایان به دانشجویان شرکت کننده گواهینامه بین المللی از طرف مرکز فنی حرفه ای صادر می گردد.

 

 

ایجاد فضای فیزیکی کانون بسیج اساتید در دانشگاه پیام نور کازرون برای نخستین بار

مسئولین بسیج اساتید استان فارس از دانشگاه پیام نور کازرون بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، دکتر اسداله جعفری سرپرست دانشگاه پیام نور کازرون در ابتداي اين بازديد توضيحاتی درباره فعالیت های بسیج اساتید این مرکز دانشگاهی را بيان نمود. وی از ایجاد فضای فیزیکی کانون بسیج اساتید در دانشگاه پیام نور کازرون برای نخستین بار خبر داد.

در ادامه حسن عبداله زاده جانشین بسیج اساتید استان فارس از نزدیک در جريان روند فعاليت های بسيج اساتید قرار گرفت و ضمن ابراز رضایت از وضعیت بسیج اساتید این مرکز دانشگاهی،  در خصوص مساعدت همه جانبه در تمامي زمينه هاي مرتبط با بسیج اساتید اعلام آمادگی نمود.

 

 

دیدار مسئولین دانشگاه پیام نور ممسنی با امام جمعه شهرستان در دهه ی فجر

 به مناسبت دهه فجر مسئولین دانشگاه پیام نور عضو شورای اداری شهرستان ممسنی با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، دراین دیدارحجت الاسلام مهدی رحمانی، امام جمعه شهرستان ممسنی گفت: دهه ی فجر، دهه طلوع اسلام است، خواستگاه ارزشهای اسلامی و رهایی ملت ایران است.

وی در ادامه با تقدیر از مدیران پرتلاش شهرستان افزود: مدیران شهرستان و به ویژه مدیران بومی باید به گونه ای عمل کنند که رضایت مردم را به ارمغان بیاورند و نباید مدیری نسبت به مردم بد رفتاری کند ، بلکه باید تکریم مردم را از وظایف خود بداند.

وی در پایان اظهار داشت: مدیران به تعامل روی آورند و حس برادری و محبت را در بین خود گسترش دهند.

 

 

حضور مسئولین دانشگاه پیام نور ممسنی دردیدار مسئولین شهرستان با خانواده معظم شهدا

مسئولین دانشگاه پیام نور ممسنی به همراه مسئولین شهرستان ممسنی در دهه ی فجر با خانواده معظم شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، در این دیدار سید جواد هاشمی مهر، فرماندار شهرستان ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر انقلاب گفت: آرامش و آسايش امروز ايران اسلامي درجهان را مديون خون پاك شهدای انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس هستيم و ديدار با خانواده معظم شهداء از وظايف تمام مسئولين و حضور در كنار اين عزيزان توفيق الهي براي ماست .

در ادامه دیدار وي افزود : شهادت يعني فداكاري در راه آرمانهاي امام وانقلاب، وظيفه ما ترويج فرهنگ ايثار وشهادت است به عنوان يك سرمايه جاودانه وپايدار كه ضمن حراست وپاسداري از اين فرهنگ والا بايد آن رابه عنوان يك اصل درهمه ابعاد زندگي نهادينه نمایيم.

 

پیاده روی بزرگ خانوادگی با حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور ممسنی

کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور ممسنی در مراسم پیاده روی بزرگ خانوادگی شهرستان ممسنی شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور ممسنی در کنار مردم شهرستان ممسنی به مناسبت گرامی داشت دهه فجر مسیر میدان امام خمینی(ره) تا گلزار شهدای این شهرستان را پیاده روی کردند.

گفتنی است، در انتهای مراسم پیاده روی بر مزار شهدای این شهرستان با قرائت فاتحه، یاد ونام شهدای دوران دفاع مقدس را گرامی داشته و هدایای به قید قرعه به شرکت کنندگان در این راهپیمایی اهدا شد.

 

 

دیدار کارکنان دانشگاه پیام نور سروستان با امام جمعه شهرستان

کارکنان دانشگاه پیام نور سروستان همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حجه الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه سروستان دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان در این دیدار، تمدن ، مسوول آموزش دانشگاه گزارشی  در خصوص ،فعالیتهای فرهنگی و علمی دانشگاه پیام نور ارائه نمود. وی با بیان این مطلب که ارتباط حوزه و دانشگاه از برکات انقلاب اسلامی است افزود: این ارتباط می تواند نقش بسزایی در توسعه علمی و پیشرفت ایران اسلامی ایفا کند. وی با اشاره به اینکه، استکبار جهانی همیشه خواستار دور کردن جامعه دانشگاهی از معنویات و همچنین خواستار جلوه دادن چهره‌ای غیرعلمی از حوزه است، اظهار کرد: حوزه و دانشگاه ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که هر دو نه تنها مکمل یکدیگر هستند بلکه تعامل این دو با یکدیگر، دروازه‌های پیشرفت و توسعه را به مملکت باز می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم سروستان نیز ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر مواردی را در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان بیان و بر ضرورت وحدت ، تعامل و همدلی حوزه و دانشگاه  تأکید کرد.

 وی با بیان اینکه منظور ازتعامل حوزه و دانشگاه، تنها حضور حوزویان در دانشگاه نیست، اذعان کرد: به صورت متقابل دانشگاه‌ها نیز باید در حوزه‌ها حضور داشته و به تعامل و همکاری با یکدیگر بپردازند.

 

 

انتشارخبرنامه هاي الكترونيكي دردانشگاه پيام نور شيراز

خبرنامه هاي الكترونيكي روابط عمومي در ايام و مناسبت هاي مختلف از جمله ايام امتحانات،هفته پژوهش، گراميداشت 9 دي، انتخاب برگزيدگان و پژوهشگران برتردانشگاه ، اعياد ، مناسبت ها و  موارد ويژه مانند بارش برف در دانشگاه ، در اختيار اساتيد، كاركنان و دانشجويان اين مركز دانشجويي قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، در ويژه نامه الكترونيكي ايام امتحانات سعي شده است دستورالعمل ها و آيين نامه هاي آموزشي ، فرهنگي و انضباطي ، موارد اجتماعي، روانشناسي و مشاوره ، چگونگي ارتباط دانشجو با مسئولين دانشگاه ،معرفي چهره هاي علمي و پژوهشي دانشگاه ،  نكات اخلاقي ، اعياد ومناسبت هاي مذهبي و فرهنگي، راهنماي حوزه هاو ساختمان ها ، شماره تلفن هاي ضروري و قابل دسترس ،سايت هاي دانشگاه پيام نور ،  موارد تخلف در امتحانات  و همچنين  نكاتي را كه دانشجويان در زمان حضوردر دانشگاه بايد مد نظر داشته باشند در اختيار دانشجويان قرار گيرد.

در ويژه نامه الكترونيكي هفته پژوهش ضمن تبريك اين هفته ، گوشه اي از دستاورد ها و توانمنديهاي اعضاء هيئت علمي ، كاركنان و دانشجويان دانشگاه پيام نور شيراز، به همراه جدول ثبت توانمنديها ، امتيازات و جايگاه دانشگاه پيام نور در پژوهش و فناوري انعكاس داده شده است .

خبرنامه الكترونيكي دانشگاه پيام نور مركز شيراز، ضمن  تبريك دهه فجر انقلاب اسلامي ايران ، به انعكاس اخبار و رويدادهاي اين مركز دانشگاهي در ديماه 92 پرداخت و در حاشيه آن پوشش خبري برگزاري امتحانات از جمله فعاليت همكاران در برگزاري موفق امتحانات ، برگزاري امتحانات در حوزه هاي مختلف ،امتحانات از نگاه دوربين و امتحانات در روزهاي برفي دانشگاه به تصوير كشيده شد.

در ويژه نامه الكترونيكي يك روز برفي در دانشگاه ، تصاويري به ياد ماندني از دانشگاه پيام نورمركز شيراز، حضور همكاران و دانشجويان در دانشگاه و برگزاري امتحانات و مشكلات بوجود آمده در روز برفي دانشگاه از جمله عبور و مرور ومسدود بودن راهها و  تلاش و همت همكاران پيام نور مركز شيراز در رفع مشكلات احتمالي انعكاس داده شد.

خبرنامه هاي مربوط به اعياد و مناسبت هاي ملي و مذهبي كه با توجه به موضوع ، اطلاعات مورد نياز جمع آوري و با طراحي مناسب در اختيار همكاران و دانشجويان قرار گرفت .(ويژه نامه 9 دي)(ويژه نامه دهه فجر)(ويژه نامه ميلاد حضرت رسول(ص))(ويژه نامه شهادت امام رضا(ع))، (ويژه نامه اربعين حسيني )(ويژه نامه پويندگان راه دانش)(ويژه نامه الكترونيكي ميلاد امام موسي كاظم(ع))و مواردي ديگر از اين قبيل.

انتشار و انعكاس خبرنامه هاي علمي، فرهنگي و اجتماعي كه با ارائه موضوعات مختلف ، سطح آگاهي و اطلاعات همكاران را در زمينه هاي علمي ، فرهنگي و اجتماعي ارتقاء مي بخشد و از اين طريق به سلامت جسم و روح افراد و به طبع آن سلامت جامعه ، توجه خاصي مي شود.

انتشار خبرنامه هاي  الكترونيكي ويژه از جمله خبرنامه هاي مربوط به احاديث  و روايات ، خبرنامه هاي سخن روز، خبرنامه هاي تبريك تولد و قدم نو رسيده، داستانهاي كوتاه و خبرنامه هاي الكترونيكي بدون شرح

 

برگزاري مسابقه انقلاب در دانشگاه پيام نور شيراز

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي ، مسابقه دانشجويي انقلاب در دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، به مناسبت سي و  پنجمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران و  به همت كانون فرهنگي انقلاب اسلامي دانشگاه پيام نور شيراز ، مسابقه دانشجويي با عنوان "انقلاب " در اين دانشگاه برگزار شد.

در اين مسابقه دانشجويان پس از دريافت سوالات بدون منبع مربوط به مسابقه انقلاب ، پرشسنامه مربوطه را تكميل مي نمايند و با ارائه  پرسشنامه در قرعه كشي شركت و از جوايز مسابقه بهره مند مي شوند.

شايان ذكر است در پايان به 3 نفر از دانشجويان  به قيد قرعه جوايزي اهداخواهدشد.

 

حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور زاهدشهر درنماز جمعه به مناسبت یوم الله دهه فجر

اساتید ، دانشجویان و پرسنل دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر به مناسبت دهه پرفروغ فجر در کنار سایر اقشار مردم در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر، حجت  الاسلام مهدی زاده در خطبه های نماز جمعه بیان داشت یکی از دلایل پیروزی انقلاب اسلامی به رهبریت امام خمینی(ره) ایمان وتقوای مردم بود.

وی افزود مردم ایران در آن زمان با خیزش علیه رژیم طاغوت عدم وابستگی خود به نظامهای سلطه و غاصب و انزجار از آمریکا با شعارهای انقلابی مطالبه وخواستار استقلال وجمهوری اسلامی در ایران شدند.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۲ساعت 10:4  توسط روابط عمومی لامرد  | 

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد

رئیس دانشگاه پیام نور فارس خبر داد

آغاز ثبت‌نام  اینترنتی 480پذیرفته شده کارشناسی ارشد فراگیر در فارس

 رئیس دانشگاه پیام نور فارس گفت: ثبت نام از 480پذیرفته شده کارشناسی ارشد فراگیر استان از روز 19 بهمن ماه آغاز شده است که به مدت شش روز ادامه دارد.

دکتر سعید مظلومیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  اظهار کرد: پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در کشور، ثبت نام پذیرفته شدگان در مراکز دانشگاهی پیام نور فارس به صورت اینترنتی واز طریق سایت reg.pnu.ac.ir انجام می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس گفت: امسال در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور فارس بیش از 8 هزار نفر شرکت کردند که بیش از 3 هزار نفر از داوطلبان، زن و مابقی مرد بودند.

وی با اشاره به کاهش تعداد پذیرفته شدگان امسال افزود: از بین 8 هزار داوطلب 470 نفر در استان در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پذیرفته شده‌اند.

وی تصریح کرد: امسال داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر استان فارس در واحدهای دانشگاهی شهرهای شیراز، آباده، لارستان، استهبان، جهرم، نور آباد ممسنی و لامرد پذیرفته و تحصیل می‌کنند.

 

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 11:50  توسط روابط عمومی لامرد  | 

16 بهمن

رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس:

استان فارس در توسعه تحصیلات تکمیلی،از سایر استانها عقب تر است

بزرگترین تبلیغ برای دانشگاه پیام نور،بالابردن کیفیت آموزشی است

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: بررسی های صورت گرفته در حوزه آمایش آموزش عالی در فارس نشان می دهد که این استان در توسعه تحصیلات تکمیلی،از سایر استانها عقب تر است.

دکترسعید مظلومیان که درجمع مدیران ودبیران گروه های آموزشی مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور شهرهای فارس سخن می گفت، اظهارداشت:علیرغم اینکه فارس،قطب علمی جنوب کشور محسوب می شود وظرفیت وجایگاه بسیار بالایی برای توسعه آموزش عالی دارد اما در بخش تحصیلات تکمیلی در وضعیت مناسبی نیست.

وی افزود: با تلاشهای صورت گرفته از سوی مسئولین دانشگاه پیام نور وبا همراهی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، توسعه تحصیلات تکمیلی از دوسال گذشته دردانشگاه پیام نور شهرهای فارس با جدیت آغاز شده است به نحوی که شمار رشته های دایر شده در دوره های کارشناسی ارشد در این دانشگاه از 15رشته در سال 90به 32 رشته درسال جاری افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: در مقطع دکتری نیز موفق به راه اندازی سه رشته فیزیک،شیمی وریاضی در دانشگاه پیام نور مرکز شیرازشده ایم.

رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس یادآور شد: توسعه تحصیلات تکمیلی به دانشگاه پیام نور شیراز محدود نشده بلکه با تلاشهای صورت گرفته موفق به اخذ مجوز راه اندازی چند رشته در مقطع کارشناسی ارشد در شهرهای اوز،استهبان، لامرد،آباده ، جهرم،نورآباد ممسنی وفسا نیز شده ایم.

دکترمظلومیان ضمن تاکید بر اهمیت رشته های مقطع کارشناسی اظهارداشت: درسالهای گذشته متقاضیان زیادی برای ورود به مقطع کارشناسی وجود داشت که این جوانان که بالغ بر800هزار نفر هستند امروز متقاضی ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی هستند.

وی دربخش دیگری از اظهارات خود به اهمیت توجه به بحث مشتری مداری وافزایش رضایتمندی دانشجویان اشاره کرد ودراین خصوص اظهارداشت: بزرگترین تبلیغ برای دانشگاه پیام نور،بالابردن کیفیت آموزشی است.

وی درادامه به بیان برخی از موفقیت های  فارغ التحصیلان دانشجویان پیام نور در ورود به مقاطع بالاتر،قبولی در آزمون های استخدامی ووکالت پرداخت و اضافه کرد:برای تحصیل بیشتردانشجویان با استعداد باید افزایش رضایتمندی وکیفیت خدمات آموزشی مبنای کار قرار گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس ،خواستار نظام مند کردن کلیه خدمات وبرنامه ها در دانشگاه و انجام بهتر امور دانشجویان تحصیلات تکمیلی شد.

دکترمظلومیان  افزود: در زمینه افزایش زیرساخت های لازم برای افزایش کیفیت خدمات آموزشی،درسال گذشته بیشترین اعتبارات برای راه اندازی کارگاه ها وخرید تجهیزات آموزشی اختصاص یافته است.

گفتنی است درادامه نشست مدیران ودبیران گروه های آموزشی،حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 9:59  توسط روابط عمومی لامرد  | 

مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر کارشناسی ارشد 92 دانشگاه پیام نور

مراحل ثبت نام دانشجویان جدید کارشناسی ارشد فراگیر92

ورود به سایت گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir از روز 19 بهمن الی 24 بهمن ماه 1392 و ورود طبق اطلاعیه اول همان سایت که نحوه  ورود به سایت را مشخص می کند(دراین مرحله شماره داوطلبی یا شماره پرونده مورد نیاز خواهد بود)

 

تکمیل فرم ها و اسکن مدارک مورد نیاز در سایت گلستان و درپایان دریافت فرم های ثبت نام الکترونیکی که درآن زمان مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی برای ارائه اصل مدارک اسکن شده مشخص شده است

دریافت فرم تایید ثبت نام الکترونیکی که درآن مشخصات دانشجو و شماره دانشجو درآن درج شده است.

 

ورود دوباره به سایت گلستان پس از 24تا 48 ساعت از زمان ثبت نام الکترونیکی،دراین مرحله یوزر وپسورد شامل شماره دانشجویی و پسورد نیز شماره ملی یا شناسنامه می باشد.

پس از وارد شدن به سایت از قسمت منوی ثبت نام،ثبت نام اصلی و سپس انتخاب دروس از جدول پایین صفحه (در زمان کلیک برروی دروس تاریخ برگزاری کلاسها وهمچنین آزمون پایان ترم نیز مشخص است)

برای اطلاع از دروسی که باید از جدول انتخاب کنید می بایست با مراجعه به سایت دانشگاه پیام نور کشور pnu.ac.ir از منوی سمت راست-برنامه ریزی درسی را کلیک کرده و از صفحه بازشده، ابتدا بخش وسپس رشته خود را انتخاب کرده و  سرفصل منابع و دروس  آن را انتخاب نمایید و از جدول مربوط به ارائه دروس با رعایت پیش نیاز وسقف انتخاب واحد درس های ترم خود را انتخاب کنید.

 

*نکته: درزمان انتخاب واحد در جدول پایین صفحه در مقابل عناوین دروس، شیوه های ارائه آن نیز درج شده است.

عادی: منظور از شیوه عادی ، یعنی حضور فیزیکی در سرکلاس در دانشگاه محل قبولی

الکترونیکی: یعنی حضوردر سرکلاس به صورت الکترونیکی وازطریق سایت lms.pnu.ac.ir

خودخوان: منظور مطالعه توسط دانشجو بدون برگزاری کلاس

 

درپایان انتخاب واحد، می بایست از منوی ثبت نام،گزارش های ثبت نام را کلیک وگزارش آن را انتخاب وپرینت نمایید. درفرم انتخاب واحد دروس انتخاب شده ،نحوه ارائه، زمان برگزاری کلاس وتاریخ امتحان مشخص شده است.

همچنین برنامه کلاسی نیز از طریق سایت مرکز محل قبولی نیز اعلام می شود.

 

درصورتی که می خوانید در شهر محل سکونت (خارج از محل مرکز قبولی) امتحان پایان ترم بدهید می بایست طبق تقویم آموزشی نیمسال دوم (20/2/93الی 29/2/93) به سایت گلستان مراجعه ومحل آزمون خود را انتخاب نمایید.

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 17:38  توسط روابط عمومی لامرد  | 

خبرهای 16بهمن 92

طنین زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور آباده

نوای زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور آباده طنین انداز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده، رأس ساعت نه و سی و سه دقیقه و همزمان با ورود امام خمینی (ره) به خاک میهن اسلامی زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور آباده به صدا در آمد و پس از آن سرودهای انقلابی در دانشگاه پخش شد.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان آباده: انقلاب ما ریشه در تشیع دارد

به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر دانشگاهیان پیام نور آباده با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان آباده با بیان  اهمیت بزرگداشت انقلاب اسلامی گفت:سوگواری ایام محرم زوایای این قیام بزرگ را برای ما روشن می سازد و شرافت و آزادگی را به ذهن متبادر می کند. بزرگداشت انقلاب نیز اهمیت و نقش سازنده این حرکت مردمی در ایران و جهان را آشکار می کند و شناخت این ارزشها و دستاوردها در دانشگاه ها ملموس تر است.

حجه الاسلام سید حسن موسوی خراسانی ادامه داد: انقلاب ما تأثیر چشمگیری در بیداری اسلامی در منطقه داشته است اما به دلیل این که انقلاب ما ریشه در تشیع دارد مستحکم و پابرجا مانده است در حالی که انقلاب سایر کشورها هنوز نتوانسته است خود را به مقصد برساند.

وی ادامه داد: فراموشی انقلاب فراموشی آزادگی و شرافت است. بنابراین باید با زنده نگه داشتن این ایام حریت و شرافت خود را حفظ نماییم.

 

 

جشن دهه فجر در دانشگاه پيام نور خنج

جشن ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي ايران در سالن همايش دانشگاه پيام نور شهرستان خنج يرگزار شد.

دراین مراسم سرپرست دانشگاه پيام نور شهرستان خنج ضمن خوشامد گويي به مدعوين اين ايام را به همه حاضرين تبريك و شادباش گفت و انقلاب شكوهمند جمهوري اسلامي ايران را ثمره خون شهدا دانست .

زاهديان هدف اصلي قيام ملت ايران و انقلاب را بعد فرهنگي ذكر نمود و خاطر نشان كرد: درست است كه ما در سايه عزت و عظمت اين نظام و انقلاب به اهداف گوناگون در زمينه هاي مختلف اقتصادي و  توسعه منابع عظيم ملي و صنعتي دست يافته ايم اما فراموش نكنيم كه ريشه و  بنيان انقلاب ما در بعد فرهنگي آن است.

وی افزود : انقلاب اسلامي ايران هم اكنون مانند درخت تنومندي است كه از شرق تا غرب عالم ريشه  و سايه دوانده و هيچ باد و طوفاني را ياراي لرزاندن آن نيست.

 وي بار ديگر امنيت و آسايش كنوني و سربلندي و عزت ملت ايران را مديون خون شهدا دانست و ضمن گرامي داشت ياد و خاطره همه ي شهدا از دانشجويان خواست تا مواظب دسيسه و توطئه دشمنان انقلاب باشند چرا كه  سعي دشمن اين است تا با نفوذ به اذهان روشن اين قشر جوان به هدف خود برسد .

زاهديان رعايت اصول اخلاقي و حجاب و پيشرفت در تحصيل را زمينه ي اصلي ادامه راه شهدا دانست.

در ادامه اين مراسم رئيسي معاون فرمانداري شهرستان خنج هم در سخناني ضمن تبريك ايام الله دهه فجر به حاضرين ، توكل و توجه اصل رهبريت انقلاب اسلامي ايران به خداوند را از شاخصه هاي بارز  انقلاب  اسلامي ملت ايران بر ساير انقلاب ها دانست.

رئيسي ياد و خاطره شهداي عزيز انقلاب اسلامي ايران را گرامي داشت و بر ادامه راه اين عزيزان تاكيد كرد.

وي افزود : در سايه فرمايشات و توجهات مقام معظم رهبري ، اين نظام با اقتدار پله هاي پيشرفت و ترقي را خواهد پيمود.

در ادامه سرودي توسط دانش آموزان دبستان دخترانه كمالپور خنج اجراء و چند سرود و كليپ زيبا و خاطره انگيز پخش شد. ادامه اين مراسم با چند برنامه شاد و مفرح همراه بود و از ميهمانان پذيرايي به عمل آمد.

در پايان اين مراسم از دانشجويان برتر رشته هاي مختلف با اهداء لوح و جوايز تقدير به عمل امد.

اين مراسم به همت مشترك  مدیریت دانشگاه و بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور خنج برگزار شد.

 

 

دیدار کارکنان دانشگاه پیام نور داراب از خانواده  معظم شهدا

کارکنان دانشگاه پیام نور داراب از خانواده  معظم شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، به همت امور فرهنگی مرکز همزمان با دهه مبارک فجر ، کارکنان دانشگاه با ادای احترام به مقام شامخ رزمندگان 8 سال دفاع مقدس با خانواده معظم شهید بهار بانوجی دیدار کرده و ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ی شهدای دفاع مقدس از آنان تجلیل کردند.

 

 

حضور کارکنان دانشگاه پیام نور داراب در کوهنوردی به مناسبت دهه فجر

کارکنان دانشگاه پیام نور داراب در کوهنوردی به مناسبت دهه فجر شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، کارکنان دانشگاه پیام نور داراب همراه با دیگر کارکنان مراکز آموزش عالی شهرستان از جمله دانشگاه آزاد اسلامی ،دانشکده کشاورزی و آموزشگاه حکیم عباس دارابی در مراسم کوهنوردی شرکت کردند.خواندن دعا و پذیرایی پایان بخش این برنامه بود. 

 

برگزاری مسابقه پیامکی به مناسبت دهه مبارک فجر در دانشگاه پیام نور داراب

مسابقه پیامکی به مناسبت دهه مبارک فجر در دانشگاه پیام نور مرکز داراب برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز داراب ، مسابقه پیامکی به مناسبت دهه مبارک و شکوهمند فجر و با موضوع انقلاب اسلامی در بین دانشجویان مرکز برگزار شد. در این مسابقه به دو نفر از دانشجویان مرکز که بهترین پیامک کوتاه را ارسال کرده اند،جوایزی اهدا شد.

 

نواخته شدن زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور فسا

همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور فسا نواخته شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، مراسم بزرگداشت 12 بهمن با نواخته شدن زنگ انقلاب ، پخش سرودهای انقلابی و برگزاری جلسه با حضور رئیس و  کارکنان دانشگاه  برگزار شد.

 اردالی رئیس دانشگاه ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دهه فجر را  ایام سرنوشت سازي براي مردم و نظام اسلامي معرفي نمود. وی  با بيان اينکه انقلاب اسلامي به عنوان الگوي مسلمانان و آزاديخواهان جهان اسلام بوده و حرکت هاي صورت گرفته مردمي در کشورهاي اسلامي ناشي از پيروزي انقلاب اسلامي بوده است ، اظهار داشت: با حضور يکپارچه ملت شريف ايران در راهپيمايي 22 بهمن ماه بار ديگر نمايش دفاع از ولايت فقيه و اقتدار ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف به جهانيان نشان داده خواهد شد.

 

برگزاری مراسم دهه فجر در دانشگاه پیام نور فسا

دانشگاه پیام نور فسا ایام دهه فجر را جشن می گیرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، این مرکز همزمان با 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی  جشن بزرگداشت دهه فجر را با نواختن زنگ انقلاب و پخش سرودهای انقلابی آغاز نمود.

قابل ذکر است برنامه های در نظر گرفته شده در روزهای آتی این ایام مبارک به شرح ذیل می باشد:

حضور در جشن ورود نمادین امام (ره) به میهن و رژه موتوری 

آذین بندی در فضاهای عمومی و نصب بنر در ورودی دانشگاه

پخش روزانه سرودهای انقلابی

انتشار ویژه نامه ایام اله دهه فج

دیدار رئیس و کارکنان دانشگاه با امام جمعه شهرستان

حضور کارکنان و دانشجویان در نمایشگاه والفجر شهرستان

حضور کارکنان و دانشجویان در جشن دهه فجر در سالن ارشاد فسا

جلسه بسیج اساتید دانشگاه

صدور بیانیه 22 بهمن

و حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

از دیگر برنامه های دانشگاه  در ایام اله دهه فجر می توان به آذین بندی  و فضاهای عمومی  محوطه دانشگاه  و نصب بنر های یادمان در ورودی دانشگاه،حضور کارکنان دانشگاه در جشن دهه فجر اداره ارشاد اسلامی  فسا، حضور رئیس و تعدادی از کارکنان دانشگاه در جشن  ورود نمادین حضرت امام (ره) به میهن و رژه موتوری از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا، برگزاری جلسه بسیج اساتید به مناسبت این ایام  و برنامه ریزی و اطلاع رسانی جهت حضور در راهپیمایی پرشور 22 بهمن اشاره نمود.

 

 

 

برگزاري جلسه شوراي معاونين دانشگاه پيام نور شيرازپیرامون برگزاری برنامه های باشکوه دهه فجر

رييس دانشگاه پيام نور شيراز گفت: همه ملزم هستیم آیینهای ایام دهه فجر را به بهترین نحو برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، در جلسه شوراي معاونين اين دانشگاه دكتر حسين توللي رييس دانشگاه پيام نور شيراز گفت: اساتيد، كاركنان و دانشجويان ، همه و همه ، موظف و مكلف هستيم كه آيين هاي دهه فجر انقلاب اسلامي را به بهترين شكل برگزار كنيم و از اين طريق از آرمان هاي  متعالي انقلابمان حفاظت كنيم.

در اين جلسه معاون اجرايي و فرهنگي ، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد، در خصوص مسائل و مشكلات حوزه هاي خود به ايراد سخن پرداختند و تصميماتي اتخاذ گرديد.

برگزاري كارگاه آموزشي ثنا(نرم افزار كتابخانه)، پيگيري درخواست هاي دانشجويان در هر يك از حوزه هاي معاونت، برگزاري كنكور كارشناسي ارشد (سراسري) دردانشگاه پيام نورشيراز، برگزاري جلسه دبيران تخصصي گروهها و مديران گروهها با معاونت آموزشي استان از ديگر موارد مورد بحث در جلسه شوراي معاونين مركز شيراز بود.

در پايان جلسه دكتر محمود كمالي معاون اجرايي و فرهنگي دانشگاه ، گزارشي از روند برگزاري برنامه هاي ويژه دهه مبارك فجر ارائه داد و افزود: تلاش مي شود كه مراسمات سي و پنجمين  سالگرد پيروزي شكوهمند اسلامي به بهترين نحو در دانشگاه اجرا شود.

 

حضور دانشگاهیان دانشگاه پیام نور واحدزاهدشهر در مراسم دهه فجر

دانشگاه پیام نور زاهدشهر دردهه فجر جلوه انقلابی به خود گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زاهدشهر ، اساتید ، پرسنل ودانشجویان دانشگاه پیام نور واحد زاهدشهر با حضور پرشور در برنامه های دهه پرفروغ فجر تجدید میثاقی با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نمودند.

همچنین به میمنت این دهه پرفروغ با آذین بندی ، محیط این دانشگاه رنگ وبوی انقلابی به خود گرفت.

 

شرکت کارکنان دانشگاه پیام نور زرقان در جشن های انقلاب

کارکنان دانشگاه پیام نور زرقان در جشن های انقلاب شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زرقان ، کارکنان دانشگاه با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرقان با آرمان های والای معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.

در این مراسم ،امام جمعه زرقان با بیان ویژگی های منحصر بفرد انقلاب اسلامی ایران ،این انقلاب را بزرگترین انقلاب سده های اخیر دانستند. کارکنان دانشگاه همچنین با حضور در مراسم "زنگ انقلاب"  روزهای بزرگ دهه فجر را گرامی داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه پیام نور داراب

کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه پیام نور مرکز داراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب، کرسی آزاد اندیشی با موضوع نقد و بررسی عملکرد دانشگاه پیام نور داراب و با حضور مسوولان مرکز و جمعی از دانشجویان در ساختمان فرهنگ برگزار شد.دراین حلسه دانشجویان سوالات زیادی در خصوص مشکلات آموزشی ، کلاس های درسی ، سرویس ایاب و ذهاب ، غذا و تکریم ارباب رجوع مطرح کردند و مسوولان پاسخ دادند.طالبی مسوول امور جاری مرکز ضمن سخنانی گفت : لازم است در همه ابعاد دانشجویان حضور داشه باشند و همکاری کنند و بعضی از مشکلات از جمله کافی نت و توقفگاه دانشجویان در حال حاضر در دست اقدام است.

 

 

برگزاری امربه معروف ونهی ازمنکر در دانشگاه پیام نور استهبان

کارگاه  آموزشی امربه معروف ونهی ازمنکر ویژه کارمندان دانشگاه پیام نور استهبان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استهبان دراین کارگاه که در راستای ترویج فرهنگ همگانی امر به معروف ونهی از منکر وبا همکاری پایگاه کارمندان شهید هاشمی پیام نوراستهبان و حضور کلیه کارمندان برگزارشد، فرمانده سپاه استهبان گفت: در امر به معروف ونهی از منکر رعایت اصل محرمانه بودن ،تاکید بر امانت داری وراز داری ،حرمت انسانی واخلاق اسلامی الزامی است.سرهنگ شیبانی افزود:در نهی از منکر برخی ملاحظات الزامی است وباید رعایت شوند از جمله نهی از منکر باید مبتنی بر شرع وقانون باشد،نقض حریم خصوصی اطلاعات نباشد یعنی حقوق شهروندی رعایت گردد،عدم تبلیغ چهره ای نامطلوب از افراد بدنام یعنی موجب افشاء اسرار فردی وخانوادگی نباشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در نهی از منکر مبنای تصمیم گیری باید به دور از هیاهو احساسات اغراض سیاسی واجتماعی باشد،در نهی از منکر ورود به تحقیق در خصوص منافی عفت واخلاق عمومی ممنوع است، در نهی از منکر حفظ آبرو حیثیت افراد جامعه هدف باشد.درپایان این کارگاه از طرف سخنران جلسه به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

 

 

برگزاري همايش تحكيم بنياد خانواده با همكاري دانشگاه پيام نور صفاشهر

مقارن با ايام الله دهه ي فجر همايش تحكيم بنياد خانواده با مشاركت دانشگاه پيام نور و نهادهاي  فرهنگي در صفاشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور صفاشهر، همايش تحكيم بنياد خانواده با مشاركت و همكاري دانشگاه پيام نور صفاشهر  درسالن آمفي تئاتر اداره ارشاد و فرهنگ اسلامي شهرستان خرم بيد برگزار شد.در اين مراسم كه با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا نصوري،معاون تبليغ و ارتباطات مركز تخصصي مهدويت حوزه علميه قم  برگزار شد ، جمعي از دانشجويان دانشگاه پيام نور نيز شركت داشتند.دكتر نصوري با بيان عملكرد رسانه هاي غربي يكي از اصلي ترين مخاطبان اين رسانه ها را زنان و دختران ايراني عنوان كرد و اظهار داشت كه آنها قصد دارند بيشترين تاثير را بر اين قشر بگذارند. وي با بيان خطرات در كمين دختران و زنان، گرايش به تجمل گرايي و تازه طلبي و افراط در نمايش ظواهر را ازجمله عوامل انحراف ذكر كرد، و در ادامه طلاق،  ماهواره، و نزاع خانوادگي و عدم تربيت صحيح فرزندان و ...  را آسيب هاي  خانواده برشمرد. 

نمايش كليپ و نمايشگاه از برنامه هاي جنبي اين همايش بود.

 

 

ديدار و دلجويي رييس دانشگاه پيام نور شيراز از خانواده اهداء كننده عضو

رئیس دانشگاه پيام نور شيراز ، ضمن حضور در منزل پدر مرحومه پري ناز طاهري، اهداي عضو را عملي خداپسندانه همراه با ايثار و از خودگذشتگي دانست كه هم اجر دنيوي و هم اجر اخروي به همراه دارد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز،دكتر حسين توللي به همراه دكتر محمود كمالي معاون اجرايي و فرهنگي دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمين دكتر محسن مكارم عضو هيئت علمي دانشگاه ، حميد رضا رفيعي عضو تيم پيوند اعضاء دانشگاه علوم پزشكي شيراز و جمعي از دانشجويان با حضور درمنزل طاهري با خانواده وي ابراز همدردي كرد.

در اين ديدار رييس دانشگاه پيام نور شيراز، ضمن آرزوي صبر و اجر براي خانواده طاهري ، اهداء عضو در جامعه را يك عمل خداپسندانه همراه با ايثار و از خودگذشتگي دانست و افزود: براي ارتقاء اين فرهنگ خير خواهانه بايد تلاش شود و از اين طريق شرايط ادامه حيات را براي بيماران نيازمند فراهم آورد، چرا كه هم اين عمل هم اجر دنيوي و هم اجر اخروي بهمراه دارد.

وي گفت :بايد با همت مسئولين و تلاش رسانه ها تبعات مثبت اين عمل خير خواهانه و خداپسندانه در جامعه نهادينه شود ، چرا كه يكي از ريشه هاي عدم اهداء عضو از طرف خانواده ها عدم آگاهي و اطلاعات كافي در اين خصوص مي باشد.

در ادامه اين ديدار حميد رضا رفيعي روانشناس تيم پيوند اعضاء دانشگاه علوم پزشكي شيراز با بيان خاطراتي از تيم پزشكي پيوند اعضاء به توضيحات پزشكي درخصوص چگونگي وقوع مرگ مغزي و همچنين مراحل اهداء عضو و نقش و اهميت ويژه اهداء عضو در جامعه  پرداخت .

وي گفت : از دانشجويان به عنوان قشر فهيم و تاثير گذار جامعه انتظار مي رود در اين خصوص فرهنگ سازي نمايند و علاوه بر اطلاع رساني در خصوص تكميل فرم اهداء عضو و  رضايت والدين و بستگان، تفاوت بين مرگ مغزي، كما و زندگي مغزي را تشريح نمايند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين مكارم ضمن تقدير و آرزوي توفيق ،سعادت و طول عمر براي خانواده طاهري ، گفت: قطعا هر عمل خيري در اين دنيا همراه با پاداش و ثواب خواهد بود و نجات انسان و زندگي دوباره بخشيدن به همنوع خود  اجرو پاداشي عظيم به همراه خواهد داشت.

محمود كمالي معاون اجرايي و فرهنگي دانشگاه پيام نور شيراز در اين ديدار ضمن تقدير و تشكر از اقدام  ارزشمند خانواده طاهري ، با بيان اين مطلب كه در جامعه اسلامي بر ايثارو نوع دوستي تاكيد شده است ، خواستار تغيير نگرش و فرهنگ سازي در خصوص پيوند اعضاء شد.

در پايان اين ديدار رييس دانشگاه پيام نور شيراز اعلام آمادگي اين دانشگاه در جهت تعامل و همكاري با نهادهاي ذيربط در خصوص فرهنگ سازي عمل انساني اهداء عضو را ابراز نمود و حاضرين با قرائت فاتحه و صلوات ، آرامش و علو درجات را براي آن مرحومه مسئلت نمودند.

شايان ذكر است مرحومه پري ناز طاهري 13 ساله ، به علت سقوط از ارتفاع دچار مرگ مغزي شد و با رضايت خانواده وي از جمله مادرش الهام خواجه گيري دانشجوي رشته مديريت جهانگردي دانشگاه پيام نور مركز شيراز ، اعضاء بدنش به بيماران نيازمند اهداء شد.

 

بررسي اديان و فرق نوظهور در جلسه حلقه صالحين دانشگاه پيام نور شيراز

هفتمین جلسه حلقه های صالحین  در سال جاری و سومین جلسه از سلسله جلسات بررسی ادیان و فرق نوظهور  به همت كانون بسيج اساتيد دانشگاه پیام نور شیراز با حضور اعضای هیأت علمی در محل سالن ولایت اين دانشگاه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز،در اين جلسه حجت الاسلام و المسلمین روحانی ضمن بررسی فرقه ها و ادیان به بررسی بهاییت پرداخت و  با اشاره به تاریخچه فرقه بابی و بهایی  به تقابل میان این اندیشه با اندیشه مهدویت پرداخت و با پخش کلیپی در مورد معرفی بهاییت از زبان خودشان  نمونه هایی از اعتقادات این فرقه را بیان نمود.

روحانی با اشاره به اینکه شيراز خواستگاه فرقه بابیه به عنوان مقدمه و بشارت دهنده  بهاییت مطرح بوده است به بیان نمونه هایی از فعالیتهای امروزی  این فرقه در سطح شهر شیراز و مکانهای مرتبط با این فرقه در شیراز پرداخت.

وی گفت:  این  فرقه خود را به عنوان یک دین در جهان مطرح می کند که بیشترین پراکندگی در سطح دنیا را داراست،  این فرقه در آغاز با حمایت روسیه تشکیل و سپس مورد حمایت بریتانیا قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمين روحاني در ادامه  با نشان دادن تصاویری از مراکز مقدس فرقه بهائي در اسرائیل  به ارتباط تنگاتگ میان این اندیشه با اسرائیل پرداخت.

 در پایان  اين جلسه حضار با بیان سوالات و دیدگاههای خود به بحث پیرامون مباحث مطرح شده پرداختند.

 

فعالیت كميته حمايت و نظارت بر فعاليتهاي انجمنهاي علمي در دانشگاه پيام نور شيراز

جلسه كميته حمايت و نظارت بر فعاليتهاي انجمنهاي علمي در دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، جلسه كميته حمايت و نظارت بر فعاليتهاي انجمنهاي علمي با حضور دكتر محمود كمالي معاون اجرايي و فرهنگي دانشگاه، مهندس عباس خسروي رييس اداره فرهنگي و فوق برنامه ، مهندس احمد پارسانيا عضو هيئت علمي دانشگاه  و نمايندگان كاونهاي علمي و دانشجويي در محل دفتر معاون اجرايي دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

در اين جلسه كه با هدف بررسي و تبادل نظر پيرامون برنامه هاي پيشنهادي انجمنهاي علمي دانشگاه در ترم جديد برگزار شد، فعاليتها و برنامه هاي پيشنهادي  انجمنها از لحاظ كمي و كيفي مورد بررسي و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت و برنامه هايي مصوب شد.

در اين جلسه كمالي معاون اجرايي و فرهنگي دانشگاه پيام نور مركز شيراز ضمن گراميداشت  ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي ، بر علمي و تخصصي تر شدن فعاليتهاي انجمنهاي علمي دانشجويي تاكيد كرد و افزود: انجمنهاي علمي بايد با مجموعه آموزش و پژوهش دانشگاه تعامل و همكاري داشته باشند و در برنامه هاي اجرايي بر غني بودن و مفيد فايده قرار گرفتن برنامه ها تكيه شود.

 

 

برگزاري مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات قرآن كريم در دانشگاه پيام نور شيراز

 مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت در بخش هاي حفظ و قرائت، مداحي و دعا، ترتيل و تحقيق در دو گروه خواهران و برادران دردانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز،در مراسم افتتاحيه اين دوره از مسابقات ،عباس خسروي رييس اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پيام نور شيراز، ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان و همچنین کلیه داوران و عوامل برگزاری مسابقات، قرآن و مفاهيم قرآني را بزرگترين درس زندگي دانست و افزود: قرآن کریم هدایت گر است و انسان در سایه عمل به دستورات این کتاب آسمانی تمام مشکلات راپشت سر مي گذارد.

وي  گفت: اگر بخواهیم از قرآن به معنای واقعی بهره ببریم، باید همچنان که قرآن را با صوت و لحن دلنشین تلاوت می کنیم، با معارف و مفاهیم این کتاب آسمانی نیز آشنا شویم .

خسروي افزود: تلاوت و حفظ قرآن كريم يك نعمت آسمانی است كه به راحتی به هر فردی اعطا نمي شود ، پس بايد قدرشناس اين نعمت الهي باشيم و از اين طريق از انوار الهي برخوردار شويم.

مسابقات مقدماتی قرآن کریم دانشگاه پیام نور شيراز با هدف ترویج فعالیت های قرآنی و همچنین رشد و تعالی معرفت دینی و انس با قرآن کریم بویژه در بین دانشجویان برگزار شد و نفرات برتر در هر بخش معرفي و به مرحله استاني مسابقات راه يافتند.

 

افتخارآفريني كارمند دانشگاه پيام نور شيراز

محسن كريمي كارمند دانشگاه پيام نور شيراز در حضور دبير فدراسيون كاراته جمهوري اسلامي ايران كمربند سياه دان 7 را به كمر بست.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، محسن كريمي كه سوابق مربيگري تيمهاي كاراته دانشگاه پيام نور را در سالهاي گذشته برعهده داشته ،  اذعان داشت : بايد بسترهاي لازم جهت برگزاري كلاسهاي منظم استاژ ، آزمون و ارتقاء سطح داوري و مربيگري را در ورزشكاران دانشگاه بالا برد و در جهت استعداديابي بيش از پيش تلاش كنيم.

وي گفت : با توجه به پتانسيل بالاي دانشجويان دانشگاه پيام نور و بحث توسعه ورزشهاي همگاني ، اميد مي رود با برنامه ريزي بهتر و هماهنگي با سازمان هاي ورزشي و همچنين نخبه پروري و ايجاد فضاهاي مناسب ورزشي در دانشگاه ، دراين امرمهم گام هاي موثري برداريم.

محسن كريمي كه مربي بين الملل ، داورRA و قهرماني كشوري، آسيايي و جهاني در رشته كاراته ، را در كارنامه خود دارد،با تاكيد بر فراگيري علم فيزيولوژي درنزد مربيان كاراته گفت: ورزش موجب جذب اكسيژن بيشتري بر ساير اندامهاي مهم بدن از جمله ششها، مغز ، قلب، و عضلات مي شود  و از سوي ديگر با ترشح برخي هورمونها باعث شادي ورزشكارخواهد شد.

مسئول تربيت بدني دانشگاه پيام نور شيراز افزود: با توجه به بحث سلامت جامعه و عدم تحرك در نسل جوان امروزي ، اين مساله را برجسته تر از قبل مي كند كه مسئولين ورزشي تدابير لازم را در خصوص توسعه ورزش در جوانان و بخصوص دانشجويان توسعه دهند و با ايجاد انگيزه ، موجب بالا بردن سطح ارتقاِ سلامت رواني و اجتماعي جامعه را فراهم سازند.

 

 

 

معرفی نفرات برتر مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی دانشگاه پیام نور زرقان

نفرات برتر مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی دانشگاه پیام نور زرقان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زرقان، در این مرحله که در سه سطح دانشجویان ،اساتید و کارکنان برگزار شد، نفرات برتر رشته های تجوید، قرائت و حفظ 10 جز مشخص شدند.

در بخش کارکنان آقایان علی اسدی و جعفر نیک منش به ترتیب در قرائت و تجوید، در بخش اساتید علی قانعی در رشته تجوید. در بخش دانشجویی محمد صادقیان در ترتیل و خواهران فرناز پاکدامن ،لیلا خوشخو  و لیلا حسن پور به ترتیب در رشته های قرائت،تجوید و حفظ 10 جز ،حایز مقام های برتر شدند.

 

 

دانشگاه پیام نور کازرون برای نخستین بار میزبان برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ارشد

سرپرست دانشگاه و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ارشد سازمان سنجش آموزش کشور حوزه شهرستان کازرون، از آمادگی کامل دانشگاه و ایجاد تمهیدات لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن آزمون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، دکتر اسداله جعفری، اظهار داشت: شهرستان کازرون در کنار سه حوزه شیراز، فسا و جهرم برگزارکننده آزمون سراسری کارشناسی ارشد در غرب فارس می باشد. این آزمون در روزهای 16 ، 17 و 18 بهمن ماه در 6 نوبت صبح و عصر برگزار می شود. شروع فرآیند آزمون برای جلسات صبح ساعت 8 صبح و برای جلسات بعدازظهر ساعت30/14 می باشد که داوطلبان لازم است یک ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه امتحان حضور یابند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش عنوان نمود: در این آزمون تعداد2132 داوطلب در 87 رشته به مدت 3 روز با یکدیگر رقابت می کنند. داوطلبان این آزمون می توانند از روز 13بهمن ماه 92 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

وی با اشاره به اینکه نماینده مسئول رفع نقص سازمان از روز دوشنبه 14بهمن ماه92 در ساختمان اداری دانشگاه مستقر و آماده پاسخگویی و راهنمایی داوطلبان می باشد، افزود: زمان فعالیت باجه رفع نقص روزهای دوشنبه و سه شنبه 14 و 15 بهمن ماه صبح ها از ساعت 8 الی 12 و بعدازظهرها از ساعت 14 الی 17 می باشد.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش تصریح نمود: باجه رفع نقص در ساعت 30/6 صبح روزهای برگزاری آزمون جهت مراجعه داوطلبان دایر می باشد و داوطلبان می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره مستقیم 2242628-0721 تماس حاصل نمایند.

در پایان دکتر اسداله جعفری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ارشد92 حوزه شهرستان کازرون، از همکاری و مساعدت فرمانداری محترم شهرستان، فرماندهی محترم نیروی انتظامی، پلیس راهور شهرستان، اداره محترم شبکه بهداشت و درمان، اورژانس و مدیریت محترم اداره برق و مخابرات شهرستان به موجب همکاری ارزنده شان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 17:37  توسط روابط عمومی لامرد  | 

جزئیات ثبت نام دانشجویان جدید کارشناسی ارشد فراگیر سال 1392

دستور العمل ثبت نام  پذیرفته شدگان آزمون  ورودی فراگیر نوبت سیزدهم مقطع کارشناسی ارشد
مراحل ثبت نام به شرح ذیل می باشد :

1- ثبت نام پذیرفته شدگان صرفا برای نیمسال دوم 93-92 و از تاریخ19/11/92 لغایت 92/11/24 می باشد.

2- دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده هستند و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.

3- دانشجویان پذیرفته شده بایدکلیه دروسی را که  نمره خام  آن کمتر از  12 می باشد در نیمسال دوم 93-92اخذ نمایند.در صورت عدم قبولی در نیمسال دوم ؛دانشجو باید دروس فوق را در نیمسال های بعدی بگذراند.

تذکر: دروس  مردودی   دانشپذیری  پس  از قبولی  با  کد 3 در کارنامه  دانشجو  ثبت می گردد.

نکته: اخذ دروس دانش پذیری بصورت خودخوان  بلامانع است.

 

4-درصورتی که رشته کارشناسی با رشته قبولی کارشناسی ارشد همنام نباشد به تشخیص گروه آموزشی و پژوهشی  مرکزاستان؛ دانشجو علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد باید واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی همان رشته رادر اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.(درصورتی که  برای رشته ای دروس جبرانی تعریف نشده باشد، دروس جبرانی توسط گروههای آموزشی و پژوهشی  استان تعیین گردد)

5- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان  گرامی لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

5-1پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی  می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Helpسیستم  جامع  گلستان  موجود است.

5-2 پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و پس از24ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود، لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

6-با عنایت به لزوم بررسی فایل های ثبت شده و تشکیل پرونده حضوری مقتضی است کاربران ارشد رایانه مراکز/واحدها نسبت به تعریف تاریخ ،ساعت و مکان مراجعه حضوری با درج آدرس،طبقه و شماره تلفن ،  درسامانه  گلستان اقدام نمایند.ضمناً تاریخ مراجعه حضوری از تاریخ 92/12/01 لغایت 92/01/31 می باشد.

7-  باتوجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان در سیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد لازم است در هنگام ثبت نام حضوری چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم ومدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام؛مراتب بصورت محرمانه به مرکز آزمون دانشگاه اعلام گردد.

8-  افرادی که با استفاده از تسهیلات آموزشی(سهمیه) پذیرفته شده اند ملزم به ارائه مدارک مثبته اشتغال به کار در سازمانها ویا تائیدیه سهمیه به هنگام ثبت نام هستند.

از اینگونه پذیرفته شدگان باید گواهی لازم دال بر صحت ادعا اخذ و در پرونده ضبط گردد. ( برای کارکنان ارائه گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی الزامی است)

یادآوری مهم : کلیه مراکز / واحدها موظف هستند وضعیت سهمیه پذیرفته شدگان را به صورت محرمانه از سازمان مربوطه استعلام و تائیدیه آن را در پرونده دانشجو قرار دهند.

9- کارمندان استان ،مراکز و واحدهای تحت پوشش پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته درمرکز یا واحد محل اشتغال خود نیستند. ضروری است در صورت قبولی در محل اشتغال از ثبت نام ادامه تحصیل آنها جلوگیری به عمل آید.

10- اتباع خارجی پذیرفته شده می بایست کلیه شرایط ذکر شده در بند (د) مندرج  در صفحه 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز شیوه ثبت نام پذیرفته شدگان  اتباع سال 92 را دارا  باشند.

11-  پذیرفته شدگان ذکور از نظر مقررات نظام وظیفه بایستی با توجه به بند ج و تبصره های مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای ثبت نام، مدرکی متناسب با وضعیت نظام وظیفه خود ارائه دهند.

 

 

 

 

مدارکی که پذیرفته شدگان لازم است بصورت حضوری جهت تشکیل پرونده ارائه نمایند:

1)- اصل مدرک کارشناسی(لیسانس)مورد تاییدوزارت علوم،تحقیقات و فناوری یاوزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی که درآن معدل دوره کارشناسی قید شده باشدو تاریخ فراغت از تحصیل آن حداکثر 30/11/92 باشد.

تذکر: کلیه پذیرفته شدگان مدرک کارشناسی  معادل مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری   وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مطابق بندب صفحه 2دفترچه ثبت نام اقدام شود.

1-1.    پذیرفته شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی(لیسانس)           نمی باشند؛لازم است اصل گواهی دانش آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذکارشناسی(لیسانس)را ارائه نمایندکه درآن قید شده باشد اشتغال به تحصیل نامبرده موردتایید وزارت علوم،تحقیقات فناوری یا وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی می باشد.

تبصره1. براساس مصوبه شماره 368مورخ 3/11/74شورای عالی انقلاب فرهنگی،طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و خراسان  دوره سطح دو را باموفقیت گذرانده اند،همانند دارندگان مدارک کارشناسی می توانند در رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی این دوره تحصیل نمایند.

تبصره2. مدارک تحصیلی خارج از کشور در صورت تایید و برابری آن با مدارک کارشناسی داخلی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معتبر می باشد.

2)- سری کامل تصویراسکن شده و اصل شناسنامه

3)– اصل و تصویر اسکن شده کارت ملی(پشت و رو)

4)– 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری(مشمولین 12قطعه)

5)– مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )باتوجه به بندج  صفحه3دفترچه راهنمای ثبت نام

شایان ذکر است چنانچه سهمیه پذیرفته شده ای مورد تائید قرار نگرفت؛ قبل از شروع نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92از تحصیل نامبرده جلوگیری و اسامی این قبیل از پذیرفته شدگان به مرکز آزمون اعلام گردد.

مدارکی که لازم است به دقت بررسی و در موعد مقرر اقدام لازم معمول گردد:

1-  کلیه دانش آموختگان دوره های کارشناسی مورد تایید(بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی)می تواننددر دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد سال1392 ثبت نام نمایند.( پذیرفته شدگان سطح 2 حوزه های علمیه فقط در رشته های علوم انسانی و معارف مجاز به تحصیل هستند).

2-  مطابق مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال1392؛لازم است پذیرفته شدگان حداکثر تاتاریخ 30/11/92درمقطع کارشناسی فارغ التحصیل شوند.بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ فوق فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید.

3-  معدل کارشناسی(لیسانس)پذیرفته شدگان در فایل اطلاعات باید با معدل مندرج در مدرک کارشناسی(لیسانس) آنان برمبنای 0تا20یکسان باشد،درصورت مشاهده مغایرت بررسی و حداکثر تا پایان اردیبهشت سال 93به صورت یک لیست واحد به مرکز آزمون گزارش شود.

تبصره1. آن دسته از پذیرفته شدگانی که به هنگام ثبت نام و شرکت در این آزمون دانشجوی سال آخر بوده اند و حداکثرتا تاریخ 30/11/92فارغ التحصیل شده اندلازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان تا تاریخ ثبت نام در دوره فراگیر (14/7/92)بر       اساس 0تا20  بامعدل کل مربوط در فایل اطلاعات یکسان باشد،درصورت مغایرت نتیجه  به عنوان مغایرت معدل به مرکزآزمون گزارش شود.

 

تبصره2. از پذیرفته شدگان مشمول  که بهنگام ثبت نام قادر به ارائه گواهی معدل واحدهای گذارنده شده نمی باشند،به طور مشروط با اخذتعهد،ثبت نام به عمل آید.بدیهی است افرادمذکور باید قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی93-92 مدارک مربوطه را ارائه نمایند،درغیر این صورت ازثبت نام آنان ممانعت به عمل آید.


  تذکرات مهم :


1_ خواهشمند است مقرر دارند در صورتی که مشخصات شناسنامه ای پذیرفته شده ای با مشخصات شناسنامه ای مندرج در فایل اطلاعات و یاعنوان مدرک کارشناسی (لیسانس) با عنوان مندرج در مدرک فراغت از تحصیل مغایرت داشته باشد از پذیرفته شده موقتاً ثبت نام به عمل آید و کلیه موارد کتباً حداکثر یک ماه پس از ثبت نام به مرکز آزمون اعلام گردد. بدیهی است پس از تاریخ اعلام شده هیچ گونه اقدامی در خصوص این دسته از پذیرفته شدگان میسر نمی باشد.

2_ خواهشمند است مقرر فرمائید در صورتی که سهمیه پذیرفته شده ای با سهمیه    ثبت نامی  اعلام شده در فایل اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مغایرت داشته باشد از ثبت نام وی ممانعت بعمل آورند و موضوع برای بررسی به مرکز آزمون اعلام گردد تا با در نظر گرفتن سهمیه واقعی ،وضعیت پذیرفته شده بررسی گردد. لیست اسامی این افراد حد اکثر تا پایان اردیبهشت سال 1393 به صورت یکجا بر حسب مورد مغایرت به مرکز آزمون اعلام گردد .

3 _ کلیه مراکز  و واحدهای مجری لازم است با رعایت ضوابط نسبت به ثبت نام و ترخیص از خدمت  پذیرفته شدگان مشمول اقدام نمایند.
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 10:1  توسط روابط عمومی لامرد  | 

12بهمن

مسابقات قرآنی در مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نوراستان فارس

برگزیدگان مرحله مقدماتی مسابقات شفاهی قرآن کریم دانشگاه پیام نور آباده مشخص شدند

مرحله مقدماتی مسابقات شفاهی قران کریم هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم دانشگاه پیام نور آباده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده، در مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات که با حضور پنجاه و پنج نفر از حافظان و قاریان مرکز در سه رده اساتید، کارکنان و دانشجویان و در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ جزء 30، حفظ ده جزء و قرائت دعا برگزار شد ، ده نفر حائز مقام اول گردیده و به مرحله استانی راه یافتند.  گفتنی است آمار ثبت نام کنندگان در این مسابقات نسبت به سال گذشته رشدی سی درصدی داشته است.

 

برگزاری مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشگاه پیام نور آباده طشک

مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم در دانشگاه پیام نور آباده طشک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور آباده طشک، مرحله مقدماتي هجدهمین دوره مسابقات سراسري قرآن كريم ، جهت معرفی افراد برتر ، در دو بخش دانشجويي خواهران و برادران، برگزار گردید.

مسابقات مرحله مقدماتي قرآن كريم، در بخش های  ترتيل، حفظ 5 جزء ، حفظ جزء 30 قرآن كريم و قرائت دعا برگزار و نفرات برتر توسط داوران معرفي شدند.

در رشته قرائت :آقای مجید حدادی،در رشته حفظ 5 جزء اساتید :آقای محمد جواد صدیق، در رشته ترتیل کارمندان:آقای فیض اله رحیمی و در رشته حفظ جزء 30 خواهر معصومه بهرامی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند تا در مرحله استانی این مسابقات که در شهرستان فسا برگزار می گردد ، شرکت نمایند .

 

 

 

برگزاری مسابقات قرآن مرحله شهرستانی در دانشگاه پیام نور  اقلید

مرحله شهرستانی هیجدهمین دوره مسابقات قرآن  در دانشگاه پیام نور اقلید برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اقلید مرحله شهرستانی هجدهمین دوره  مسابقات قرآن کریم  با حضور کارکنان و اساتید و دانشجویان شرکت کننده ، در دانشگاه پیام نور اقلید برگزار شد .به گفته مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور اقلید 30 درصد از دانشجویان در این مرحله شرکت نمودند که استقبال آنان نسبت به سال گذشته چشمگیر بوده است . طباطبایی افزود : این مرحله  از مسابقات در رشته های قرائت ، ترتیل ،حفظ پنج جزء و ده جزء و همچنین دعاخوانی و مداحی برگزار شد که نفرات برتر به مسلبقات استانی اعزام خواهند شد 

 

 

 

 

 

رقابت دانشجويان درمرحله مقدماتي هجدهمین دوره مسابقات قرآن كريم دانشگاه پيام نوراستهبان

همزمان با سراسر كشور مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم در دانشگاه پيام نور استهبان برگزارشد.به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور استهبان ، دراین دوره از مسابقات تعداد 38 نفر ازشركت كنندگان در سه شاخه اساتيد، كاركنان و دانشجويان در بخش هاي شفاهي به رقابت پرداختند و درپایان افراد برگزیده در رشته هاي ترتيل، قرائت، حفظ ، قرائت دعا  ومداحی به مرحله نيمه نهايي مسابقات که در پایان بهمن ماه در شهرستان فسا برگزار می شود راه يافتند.

 

برگزاری مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قران کریم در دانشگاه پیام نور فسا

مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مساقات قرآن کریم در دانشگاه پیام نور فسا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، این مرحله از مسابقات با حضور دانشجویان دختر و پسر علاقه مند در بخش شفاهی و در رشته های حفظ، ترتیل و تحقیق قرآن کریم برگزار شد و نفرات برگزیده هر بخش برای حضور در مرحله استانی معرفی شدند.

دانشجویان برگزیده در هر بخش از این مسابقات به شرح زیر می باشد:

ردیف    نام و نام خانوادگی      جنسیت         بخش شفاهی گروه

1        عبدالرحمن عطاالهی    مرد     قرائت ترتیل     کارمندان

2        عبدالرحمن عطاالهی    مرد     قرائت دعا       کارمندان

3        محمدصالح پارسایی     مرد     قرائت ترتیل     دانشجویی

4        محمدصالح پارسایی     مرد     مداحی دانشجویی

5        زهره کرمی زاده         زن       حفظ جزء30    اساتید

6        زهرا اکبر پور     زن       قرائت تحقیق   دانشجویی

7        فاطمه سادات اسلامی پور      زن       قرائت ترتیل     دانشجویی

8        مریم کریم زاده  زن       حفظ جزء30    دانشجویی

 

 

استقبال چشمگیردانشجويان دانشگاه پيام نور کازرون از مسابقات سراسري قرآن کریم

هجدهمین دوره مسابقات سراسري قرآن كريم مورد استقبال چشمگیر دانشجويان پيام نور کازرون قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور مرکز کازرون، اين مسابقات در سه مرحله ي مقدماتي، استاني و كشوري و در سه شاخه ي كارمندي، دانشجويي و اساتيد و در بخشهاي كتبي، شفاهي ، پژوهشي ، ادبي و هنري برگزار خواهد شد. با برنامه ریزیهای صورت گرفته مرحله مقدماتی هجدهمین  دوره مسابقات سراسري قرآن كريم دانشگاه پیام نور در نیمه اول بهمن ماه سال جاری در مرکز کازرون برگزار می شود.

 

پایان مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور خرامه

مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور خرامه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه،مرحله مقدماتی مسابقات قرآن و عترت این دانشگاه  در بخش های مختلف ترتیل،حفظ،قرائت و مداحی برگزار شد.علی حیدری مدیر فرهنگی دانشگاه گفت:مسابقات در دو بخش جداگانه خواهران و برادران با حضور 4 داور برگزار شد،و نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند.مرحله کشوری هجدهمین دوره مسابقات  قرآن و عترت دانشگاه های پیام نور کشور اردیبهشت 1393 در آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

 

برگزاري مسابقات قرآني در دانشگاه پيام نور مركز لامرد

مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات قرآن دانشگاه پيام نور در مركز لامرد برگزارشد . در اين مرحله از مسابقات كه با حضور 3 نفر از داوران قرآني شهرستان لامرد برگزار شد ، تعداد 13 نفر از دانشجويان و كاركنان  با شركت در اين مرحله مقدماتي در زمينه هاي حفظ و قرائت قرآن با يكديگر به رقابت پرداختند كه در نهايت تعداد 6 نفر از دانشجويان با كسب امتيازات لازم به مرحله استاني اين دوره از مسابقات قرآن دانشگاههاي پيام نور راه يافتند . به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور مركز لامرد اين مرحله از مسابقات در مسجد دانشگاه و در فضايي آكنده از شور و معنويت  برگزار شد .

 

برگزاري مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات قرآن در دانشگاه پيام نور نودان

مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات قرآن دانشگاهيان در پيام نور نودان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي واحد نودان – سرپرست دانشگاه پيام نور واحد نودان در حاشيه برگزاري اين دوره از مسابقات گفت : قرآن آخرين كتاب الهي و بهترين راهنما براي دستيابي به سعادت واقعي انسان بوده و از اين رو جامعه بشري همواره نيازمند بهره‌گيري از تعاليم قرآن و طلب هدايت از آن است.

 بيژن نهايي در خصوص رهایی  قرآن از مهجوریت در جامعه اظهار کرد: همانطور که پیامبراکرم(ص) فرموده‌اند که قرآن را ترک  نکنید تا مهجور نماند باید تلاش شود که قرآن کتاب تشریفاتی نباشد بلکه کتاب کاربردی  و وسیله رسیدن انسان  به سعادت باشد.

گفتني است اين مسابقات در رشته هاي قرائت ،ترتيل ، مداحي و حفظ چزء 30 در بخش دانشجوئي برگزار شد و مرضیه برج ثریا و علی پناهی آزاد در رشته  مداحی ، طاهره گودرزی در حفظ جزء 30 ، لیلا دهقانی در رشته قرائت و مرضیه امیدی شاپور جانی در رشته ترتیل به مسابقات مرحله استاني كه در 29 و 30 بهمن امسال در شهرستان فسا  اجرا مي شود راه پيدا كردند.

 

 

 

 

 

دهه فجر در مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس

 

تجدید میثاق کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور آباده طشک با آرمانهای شهدا

آئين بزرگداشت 12 بهمن و سالروز ورود تاريخي حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي در آباده طشك برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور آباده طشك ، همزمان با سالروز ورود تاريخي امام خميني (ره) و تکریم آغاز دهه مبارک فجر ، كاركنان و اساتيد دانشگاه پيام نور آباده طشك همراه با مسئولین ، با حضور در گلزار شهدا ،ضمن قرائت فاتحه ، نسبت به مقام شامخ شهداي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس اداي احترام كردند .

 

ديدار كاركنان و اساتيد دانشگاه پيام نورآباده طشك با امام جمعه اين شهر

كاركنان و اساتيد دانشگاه پيام نور آباده طشك در روز ورود امام به ميهن اسلامي با نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهر آباده طشك ديدار نمودند .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور آباده طشك ، در این دیدار که در اولین روز دهه مبارک فجر در حوزه علمیه برگزار شد كاركنان و اساتيد دانشگاه پيام نور آباده طشك همراه با مسئولان شهرستان و  بسیجیان حضور داشتند ،که حاضرین با آرمانهای بلند امام و رهبری جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان نمودند.

در اين ديدار آيت ا... موسوي ضمن اشاره به مهمترين وقايع 12 بهمن ماه سال 57 ، بر لزوم هوشياري و تبعيت كامل از فرامين مقام معظم رهبري تاكيد نمود . وي مهمترين راه مقابله با توطئه هاي غرب را استمرار راه امام (ره) و شهدا و پيروي از ولايت فقيه دانست و حفظ شاخص‌های اصلی انقلاب اسلامی را از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری عنوان کرد.

 

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه مبارک فجر در دانشگاه پیام نور داراب

ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه مبارک فجر در دانشگاه پیام نورداراب برپا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، ایستگاه صلواتی به مناسبت جشن دهه مبارک فجر با حضور جمعی از دانشجویان و توزیع شیرینی برگزار شد.

 

راهپیمایی اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور داراب به مناسبت دهه مبارک فجر

اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور داراب به مناسبت دهه مبارک فجر راهپیمایی کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب ، حمعی از کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور داراب به مناسبت دهه مبارک فجر و با هدف ایجاد نشاط و تندرستی در بامدادان روز دوم از دهه مبارک فجر از مرکز تا کوه های اطراف دانشگاه راهپیمایی کردند.

 

 

مراسم استقبال نمادین از ورود امام خمینی (ره) به ایران در نودان

 در اولين روز دهه مبارك فجر و به منظور گراميداشت ورود تاريخي بنيانگذار جمهوري اسلامي پس از سال‌ها تبعيد در دوازده بهمن 57 به ميهن اسلامي، مراسم استقبال نمادين از آن حضرت در نودان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی واحد نودان -  رژه یگان های موتوری با حضور مسئولین شهر نودان و بخش کوهمره و کارکنان دانشگاه پیام نور از بلوار ورودی شهر نودان از ساعت 9و 33دقیقه به مناسبت یادآوری ساعت ورود امام راحل به کشور در بهمن ماه 57  به سمت گلزار شهداء به صورت باشکوهی برگزار شد.

 

تشریح برنامه های دهه فجر دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ

برنامه های دهه فجر دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ تشريح شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ؛ بهمني رییس دانشگاه، به تشریح برنامه های دهه مبارک فجر امسال در این واحد دانشگاهی پرداخت و اعلام داشت در دهه فجر امسال همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) برنامه های ذیل انجام می پذیرد.

*افتتاح موتور خانه دانشگاه

*شرکت اساتید ،کارکنان و دانشجویان در مراسم یوالله 22بهمن ماه پیروزی انقلاب اسلامی ایران

*نصب پلاكارد دهه مبارك فجردر سردرب دانشگاه و و تزيين محيط دانشگاه

*انتشار ويژه نامه نشريه "ياسين" در خصوص دهه مبارك فجر

*شرکت اساتید ،کارکنان و دانشجویان در نماز وحدت بخش جمعه

*شرکت اساتید ،کارکنان و دانشجویان در عطرافشاني و غبارروبی گلزار شهدای منطقه ششده و قره بلاغ

*ارائه سخنراني بوسيله امام جماعت دانشگاه در خصوص دهه مبارك فجر در هنگام برپايي نماز جماعت ظهر و عصر

*ارسال پيام تبريك به دانشجويان ، اساتيد و كاركنان

 

 

پیام رييس دانشگاه پيام نور مركز شيراز در آستانه فرا رسيدن ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي ايران:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، دکتر حسين توللي رئیس دانشگاه پيام نور مركز شيراز به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر انقلاب اسلامي ايران و یوم الله 22 بهمن پیامی بدين شرح صادر کرد.

 

دهه فجر انقلاب اسلامي ايران ، دهه احياء ارزشها ، يادآور حماسه و ايثار ، روز استحكام پايه‌هاي انقلاب، روز تجديد ميثاق با آرمان هاي حضرت امام خميني (ره)، روز تجديد بيعت با رهبر فرزانه انقلاب و روز اداي احترام به مقام شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي آن، مشاركت داشتند و بزرگترين حماسه ملت ايران را بر پايه دين ،وحدت و رهبري

رقم زدند .

جامعه بزرگ دانشگاه پيام نور ، ضمن گراميداشت و ارج نهادن سي و پنجمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ، همگام با مردم شریف ایران با حضور پرشور، یکپارچه و حماسی در راهپيمايي وحدت آفرين 22 بهمن ماه، يكبار ديگر اوج  اقتدار، اراده و عزم ملی مردم بصير و هميشه در صحنه ايران اسلامي را به جهانیان نشان ميدهد و به وفاداری خود به اسلام ، آرمان های انقلاب و منويات حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالي ) تاکید می ورزد.

حسين توللي

رييس دانشگاه پيام نور شيراز

 

 

 

حضور مسئولین دانشگاه پیام نور در مراسم نمادین ورود امام خمینی به کشور در کازرون

همزمان با آغاز دهه فجر و سالروز ورود امام راحل به کشور، مراسم نمادین ورود ایشان در کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نورکازرون، این مراسم که با حضور مسئولین اداری ، نظامی و جمعی از دانشگاهیان پیام نور کازرون برقرار شد، پس از تلاوت قرآن و نواخته شدن سرود ملی، از بنر ورود امام (ره) به کشور پرده برداری شد. در پایان مسئولین با حضور در گلزار شهدا و با قرائت فاتحه و نثار گل، به تجدید میثاق با شهدا پرداختند.

 

حضور گسترده دانشگاهیان پیام نور کازرون در همایش پیاده روی خانوادگی

دانشگاهیان پیام نور کازرون در همایش پیاده روی خانوادگی حضور چشمگیری داشتند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نورکازرون، به بهانه نزدیک شدن به روز جهانی تالاب ها و همچنین جوشان شدن دو چشمه ی دریاچه ی پریشان در پی بارندگی های اخیر، جمعه یازدهم بهمن ماه همایش خودجوش پیاده روی خانوادگی در مسیر روستای زوالی به سمت چشمه بنگ  ( چشمه اصلی دریاچه ) برگزار شد.

 

زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور کازرون نواخته شد

به مناسبت آغاز دهه فجر زنگ انقلاب با حضور دانشگاهیان پیام نور کازرون نواخته شد.

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نورکازرون، در این مراسم دکتر جعفری سرپرست دانشگاه ضمن تبریک آغاز ایام ا... دهه مبارک فجر طی سخنانی اظهار داشت: ايام الله دهه فجر يادآور حماسه هاي عظيم و احساسات جوشان ملت شريف ايران براي رهايي از تاريكي طاغوت و رسيدن به قله هاي سراسر نور انقلاب اسلامي و يادآور تلاش هاي مردان و زنان ايراني براي برپايي حكومت اسلامي و برپاداري ارزش هاو خوبي هاست. در ادامه، مراسم با سرودهای انقلابی به پایان رسید.

 

گراميداشت ايام مبارك دهه فجر در دانشگاه پيام نور مركز لامرد

برنامه هاي گراميداشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و ايام دهه فجر همزمان با روز تاريخي بازگشت حضرت امام (ره) به ميهن اسلامي در دانشگاه پيام نور مركز لامرد آغاز شد . در آغازين روز از اين دهه مبارك و پر افتخار، كاركنان اداري و علمي به اتفاق تعدادي از دانشجويان اين دانشگاه با شركت در كاروان فجرآفرينان ستاد دهه فجر شهرستان ، راهي فرودگاه بين المللي لامرد شدند و در ويژه برنامه نمادين ورود تاريخي حضرت امام  به كشور اسلامي ايران شركت كردند . و پس از آن با همراهي ساير شركت كنندگان ، در گلزار شهداي مركزي اين شهرستان با تجديد ميثاق با شهيدان گلگون كفن انقلاب در مراسم گلباران قبور مطهر شهيدان  شركت نمودند . به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور مركز لامرد پيش از شروع اين مراسم  ،با توزيع شيريني و آذين بندي محيط دانشگاه از دانشجويان و كاركنان پذيرايي بعمل آمد . .                                                                                                                   

 

 

شرکت دانشجویان دانشگاه پیام نور ممسنی در مراسم رژه موتورسواران

همزمان با ورود تاریخی حضرت امام(ره) به میهن اسلامی در دوازده بهمن 57، مراسم رژه موتورسواران با حضور دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور ممسنی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورممسنی، همزمان با شروع دهه ی پرفروغ فجر و ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن اسلامی در دوازده بهمن 57، دانشجویان بسیجی این دانشگاه در قالب گروه دو نفره موتورسوار در مراسم رژه منظم وحماسی، حضور وآمادگی خود را در دفاع از آرمان های والای انقلاب اسلامی به نمایش و آغاز دهه ی فجر را گرامی داشتند. گفتنی است، موتور سواران از سه راه بهشت زهرا تا مصلی نماز جمعه شهرستان ممسنی با در دست داشتن پرچم مقدس سه رنگ جمهوری اسلامی ایران به رژه پرداختند.

 

 

 

 

گرامیداشت دهه ی مبارک فجر در دانشگاه پیام نور ممسنی

دانشگاه پیام نور ممسنی در ایام دهه ی  پرفروغ فجر امسال برنامه های متنوعی را جهت بزرگداشت این ایام به اجرا در می آورد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، فعالیتهای پیش بینی شده این دانشگاه جهت گرامیداشت دهه ی مبارک فجر به شرح ذیل، برنامه ریزی واعلام شد.

-         نصب پلاکارد گرامیداشت دهه فجر در سطح دانشگاه

-         نواختن زنگ انقلاب در دانشگاه همزمان با ورود حضرت امام(ره) به کشور

-         پخش روزانه سرودهای انقلابی در دانشگاه

-         فضا سازی وتزیین محیط دانشگاه (نصب بنر، پارچه نوشته، تمثال امام و رهبری و...

-         حضور دانشجویان بسیجی در مراسم رژه موتورسواران در سطح شهر

-         صدوربیانیه و دعوت از جامعه دانشگاهی وآحاد مردم

-         حضور پرشور در مراسم عطرافشانی قبور شهدا

-         دیدار با امام جمعه شهرستان وخانواده شهدا

-         حضور بانوان کارمند دانشگاه در همایش بزرگ بانوان شهرستان

-         ارسال پیامک تبریک ایام دهه فجر به دانشجویان و اساتید

-         شرکت پرشور در مراسم پرفیض نماز جمعه شهرستان

-         حضور ریاست و کارکنان به همراه سایر ادارات وارگانها در جشن های ایام دهه ی فجر در سطح شهرستان

-         برگزاری جشن باشکوه دهه ی فجر20 بهمن ماه در دانشگاه

-         برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان دانشگاه

-         انتشار وتوزیع برشور ویژه دهه ی فجر

-         برگزاری مراسم پیاده روی خانوادگی ویژه کارکنان واساتید دانشگاه

-         برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه کارکنان دانشگاه

-         حضور پر رنگ دانشگاه در راهپیمایی 22 بهمن ماه

 

 

 

 

 

 

فعالیت شورای ارتباط با صنعت در دانشگاه پیام نور خرامه

اولین جلسه شورای مديران پژوهشی و فناوری (ارتباط با صنعت) دانشگاه پیام نور خرامه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه،اولین جلسه شورای ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور، با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه و نمایندگانی از اداره فنی و حرفه ای شهرستان خرامه برگزار شد.در این جلسه تفاهم نامه همکاری بین دو طرف جهت استفاده بهتر از ظرفیت های یکدیگر امضاء شد. ایجاد کارگروه های تخصصی،ارائه مهارتهای بازار محور،رساندن امکانات بالقوه به بالفعل و استفاده از ظرفیت های دو طرف از مهمترین مباحث مورد بحث در این جلسه بود.

 

 

تشکیل جلسه شورای فرهنگی در دانشگاه پیام نور ممسنی

شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور ممسنی با هدف بررسی برنامه های آتی حوزه فرهنگی در دهه مبارک فجر تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی ، دراین جلسه که با حضور رئیس، مسئول امور فرهنگی و دیگر اعضاء تشکیل شد، اعضاء در خصوص بررسی وتصویب برنامه های بخش فرهنگی در دهه ی مبارک فجر به بحث وتبادل نظر  پرداخت.در این جلسه ضمن ارائه گزارش مسئول امور فرهنگی در خصوص فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در دانشگاه، تصمیماتی در خصوص برنامه های فرهنگی به مناسبت دهه ی فجر سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، برنامه ریزی اردوی راهیان نور و بررسی درخواست دانشجویان شاهد وایثار گر در خصوص اردوی زیارتی به مشهد مقدس، مصوب شد.

 

 

دانشجوی روشندل دانشگاه پیام نور ممسنی : معلولیت محدودیت نیست

خانم کلثوم ضرغامی دانشجوی روشندل دانشگاه پیام نور ممسنی، حافظ 5 جزءقرآن کریم، بهترین تکیه گاه خود را هنگام تنهایی خواندن نماز و تلاوت قرآن میداند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، خانم کلثوم ضرغامی، دانشجوی دانشگاه پیام نور ممسنی گرچه چشم هایش را توان نگریستن نیست اما برای درک زیبایی ها  قلب روشن و نورانی اش کافی است؛ هرکلمه اش حاکی از یک دنیا آرامش ومتانت درونی است....

 – لطفاً کمی از خودتان بگویید ؟  کلثوم ضرغامی متولد اول فروردین 1367 صادره از ممسنی و دانشجوی رشته الهیات  دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی هستم.

 – چه طور شد به حفظ قرآن روی آوردید ؟  از همان دوران کودکی علاقمند به حفظ بودم و شرکت در مسابقات قرآن مدرسه و دانشگاه علاقه مرا روز به روز به این کار بیشتر کرد اما به طور تخصصی حفظ قرآن را از 4 ماه پیش آغاز کردم .

– تحصیلات خود را چگونه گذراندید ؟دوره ابتدایی را در مدرسه شهید حمداله محمودی ، راهنمایی در مدرسه حضرت خدیجه کبری و دوره متوسطه را در دبیرستان پیام روستای مهرنجان جاوید سپری کردم و هم اکنون نیز ترم آخر رشته الهیات ( گرایش علوم و قرآن  حدیث ) دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی هستم .

 – تاثیر قرآن را در زندگی خود بیان کنید ؟ تاثیر قرآن در زندگی من فراوان بوده است اما بهترین و مهم ترین تاثیر آن همان برکت و آرامشی است که در لحظه لحظه ی زندگیم جریان دارد .

– آیا تاکنون احساس تنهایی کرده اید ؟ در آن هنگام بهترین تکیه گاه شما چه کسی بوده است ؟

همه ما در زندگی با مشکلاتی مواجه می شویم که ممکن است حتی برای لحظاتی روحیه ی ما را دچار شکستگی و تزلزل کند و احساس تنهایی و یاس و نامیدی بر ما غلبه کند در این گونه مواقع معمولاً خواندن دو رکعت نماز، چند صفحه و یا حتی چند آیه از قرآن می تواند بهترین مسکن برای درمان روح خسته ام باشد بهترین تکیه گاه من در این گونه مواقع اول یاد و نام خدا و بعد صحبت ها و محبت های دلگرم کننده مادرم است که تا روز قیامت مدیون مهربانی های بی دریغش هستم .

– چه حرفی با مسئولین برای ترویج قرآن دارید ؟ انتظارم این است که با برگزاری محفل های قرآنی استعدادهای قرآنی را شناسایی و زمینه رشد و شکوفایی آنها را فراهم کنند .

– به نظر شما نداشتن سلامتی کامل مانع از پیشرفت رندگی در دو بعد مادی و معنوی نیست ؟ به عقیده ی من معلولیت، محدودیت نیست و انسان با هر شرایط جسمی که باشد می تواند با تلاش زندگی مادی و معنوی خوبی داشته باشد .

– چه آرزویی دارید ؟   الهم عجل لولیک الفرج

– سخن آخر : از مادر عزیزم که خالصانه در تمامی مراحل زندگی بیش از کسی پشتبان و همراه من بوده صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم و از خداوند متعال آرزوی طول عمر با عزت و سعادتمندی دنیا و آخرت را برای ایشان خواهانم .

خدایا چنان کن سرانجام کار                       توخشنود باشی و ما رستگار

 

 

 

شروع نیمسال دوم تحصیلی 93-92 در دانشگاه پیام نور ممسنی

کلاسهای نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور ممسنی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، کاظمیان، مسئول برنامه ریزی دانشگاه پیام نور ممسنی با اعلام این خبر افزود: همزمان با سایر مراکز و واحدهای کشور،کلاس های درس درترم دوم سال تحصیلی 93-92 با برنامه ریزی دقیق و مشخص شدن ساعات حضور اساتید آغاز شد.

در ادامه کاظمیان از پیش بینی تمهیدات وتجهیزات لازم جهت برگزاری هرچه بهتر کلاس ها در نیمسال جدید و اطلاع رسانی به دانشجویان در مورد هرگونه تغییر احتمالی در برگزاری کلاسها از طریق پیامک خبر داد.

 

 

بازدید مدیر واحد عمران استان از پروژه مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور ممسنی

مدیران استانی واحد عمران وتاسیسات از ساخت مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور ممسنی که تا کنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، مهندس محمدیان، مدیر واحد عمران و مهندس بهروزیان مدیر واحد تاسیاتی استان از نزدیک از پروژه عمرانی  درحال ساخت مجتمع فرهنگی این دانشگاه بازدید نمودند. عملیات ساخت مجتمع فرهنگی این دانشگاه که در سال 90 با اعتبار2میلیارد و 960میلیون ریال شروع به کار کرد و پیش بینی شده بود طی یک سال به بهره برداری برسد، اما بدلیل کمبود بودجه ساخت این مجتمع متوقف شده بود که با پیگیریهای دکتر غفاری پور، سرپرست دانشگاه پیام نور ممسنی و همکاری دکتر مظلومیان، رئیس دانشگاه پیام نوراستان ودکتر شفیعی، نماینده مردم شهرستانهای ممسنی ورستم در مجلس شورای اسلامی عملیات نما کاری بیرونی وکارهای داخلی این مجتمع مجددا آغاز به کار نمود.

شایان ذکر است، این مجتمع فرهنگی با مساحتی درحدود 2هزار متر مربع وزیزبنای 600 متر مربع در حال ساخت است وبا توجه به قول پیمانکار پیش بینی می شود که این پروژه در سال جدید به بهره برداری برسد که انشاالله با ساخت این مجتمع فرهنگی مشکلات فرهنگی این دانشگاه مرتفع شود.

 

بررسی مشکلات ایاب وذهاب دانشجویان دانشگاه پیام نور ممسنی

راهکارهای رفع مشکلات سرویس های ایاب وذهاب دانشجویی دانشگاه پیام نور ممسنی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، همزمان با شروع سال تحصیلی در ترم جدید طی نشستی با حضور مسئول امور دانشجویی دانشگاه و رانندگان سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان ، مشکلات ایاب وذهاب مطرح، بررسی وحل شد. گفتنی است، تعداد 8 سرویس مینی بوس در بخش خصوصی فاصله 7کیلومتری مسیر دانشگاه تا مرکز شهر و بالعکس، سرویس دهی می کنند.

 

سومین جلسه شورای تعامل وتبادل نظر دانشگاه پیام نور ممسنی

سومین جلسه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه به منظور تبادل نظر و اطلاع از نظرات مشورتی دانشجویان در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، سومین جلسه شورای تعامل وتبادل نظر دانشجویان با رئیس دانشگاه با حضور کلیه اعضا در این دانشگاه برگزار شد. درابتدای جلسه ایزدی، مسئول امورفرهنگی دانشگاه به ارائه گزارش از جلسات قبل این شورا پرداخت. سپس دکتر غفاری پور، سرپرست دانشگاه با بیان اهمیت وضرورت شنیدن نظرات دانشجویان خواستار تلاش و همکاری بیشتر این شورا در خصوص شناخت وارائه راهکارهایی جهت حل مشکلات شد.

درادامه جلسه دانشجویان به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون حوزه فعالیتی وتحصیلی خود پرداختند و پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

گفنتی است، اهم مصوبات این شورا، برگزاری جلسه با حضور رانندگان سرویس های ایاب وذهاب دانشجویان، برگزاری جشن فارغ التحصیلی، اعلام برنامه زمانی هسته مشاوره ورعایت پوشش حجاب با ارسال پیامک به دانشجویان بوده است.

 

 

استفاده رایگان دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز کازرون از اینترنت

دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز کازرون می توانند از اینترنت جهت ورود به سایت های دانشگاه استفاده رایگان نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند در محوطه دانشگاه، ساختمان اداری و آموزشی از طریق موبایل، تبلت، لب تاپ و ... به طور رایگان از سایت های دانشگاهی استفاده نمایند. در این رابطه دکتر اسداله جعفری سرپرست دانشگاه برقراری این مکان را وسیله ای برای بروزبودن و راحتی دانشجویان و امنیت بیشتر اطلاعات دانشجویی و بالا بردن سطح خدمات رایانه ای دانشگاه عنوان نمود.

گفتنی است این امکان از آغاز نیمسال دوم تحصیلی 93-92 در این مرکز دانشگاهی فراهم  شد.

 

پذیرش مقاله دانشگاهیان پیام نور کازرون در همایش بین المللی آموزش الکترونیکی

مقاله دانشگاهیان پیام نور کازرون در همایش بین المللی آموزش الکترونیکی شیراز  پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، مقاله محمدجعفر شفیعی، زینب زراعت پیشه و محمد شفیعی سیف آبادی با عنوان پیش بینی عوامل موثر  بر تمایل استفاده از آموزش تحت وب که در شیراز برگزار شد، بصورت سخنرانی پذیرفته و ارائه شد.

محمدجعفر شفیعی در این باره اظهار داشت: استفاده از آموزش تحت وب به عنوان یکی از انواع آموزش الکترونیکی که نوید هزینه های پایین تر برای آموزش به هنگام در هر جا و هر زمان می دهد، و در جهان به سرعت در حال افزایش است.

وی با اشاره به اینکه بیشتر سازمان ها این روش آموزشی را نه تنها مناسب رشد و ترقی می دانند، افزود: در سالهای اخیر، رشد وب جهان گستر و تکنولوژی های مرتبط با آن علاقه به استفاده از آن را در انتقال آموزش تشدید کرده است و آنرا به عنوان ابزار قدرتمندی جهت بهبود فرآیندهای مدیریتی و عملیاتی سازمان تبدیل کرده است. از آنجا که کارکنان در آموزش تحت وب باید برای یادگیری خودشان مسئولیت بیشتری را قبول کنند.

شفیعی خاطرنشان کرد: کارکنان می توانند قبل از آنکه جوابها و نظراتشان را برای دیگر شرکت کنندگان علنی کنند، عمق بیشتری را در پاسخ به سوالات  بکار گیرند.

گفتنی است این همایش در پاییز سال جاری در دانشگاه شیراز برگزار شد.

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 12:10  توسط روابط عمومی لامرد  | 

9 بهمن 92

برنامه های دهه فجر دانشگاه پيام نور شيراز

معاون اجرايي و فرهنگی دانشگاه پيام نور شيراز گفت: در راستای بزرگداشت دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه هاي متنوع فرهنگي در این دانشگاه اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، در جلسه شوراي فرهنگي اين دانشگاه «دکتر محمود كمالي » معاون اجرايي و فرهنگي پيام نورشيراز ، ضمن تبریک فرارسیدن بهمن ماه و دهه فجر انقلاب اسلامي ايران گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده ، خاستگاه ارزشهاي اسلامي و مقطع رهايي ملت ايران  است .

كمالي افزود: در راستای بزرگداشت دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه هاي متنوع فرهنگي در این دانشگاه اجرا می شود كه از جمله این برنامه ها می توان به برگزاری جشن انقلاب ويژه خانواده كارمندان دانشگاه ، برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان ˈگفتمان انقلابˈ ویژه فعالان فرهنگی، اجرای مسابقات پیامکی و خاطره نویسی ویژه کارکنان و دانشجویان ، برگزاري جشن انقلاب اسلامي توسط كانون انقلاب ، تريبون آزاد دانشجويي ، جشنواره فيلم عمار ، آذين بندي دانشگاه ، برگزاري مسابقات فرهنگي و  ورزشي اشاره کرد.

وي افزود : برنامه ریزی هاي لازم جهت حضور پرشکوه اساتيد ، كاركنان و دانشجويان در راهپیمایی 22 بهمن انجام خواهد گرفت  و دانشگاهیان دانشگاه پيام نور استان فارس ، پرشور تر و باشكوه تر از سال هاي قبل  در اين راهپيمايي شركت مي كنند و پایبندی خویش را به انقلاب و حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شهدا و امام شهیدان و پیروی از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری بار دیگر نشان خواهند داد.

 

رييس دانشگاه پيام نور شيراز:

دانشگاه پيام نور شيراز در مسير توسعه تحصيلات تكميلي گام برمي دارد

افزايش رشته هاي كارشناسي ارشدو دكتري دردانشگاه پيام نور شيراز

دكتر حسين توللي رييس دانشگاه پيام نور شيراز گفت: دانشگاه پيام نور شيراز با عزم جدي در مسير توسعه تحصيلات تكميلي گام برمي دارد و تحقق اين هدف نيازمند توجه و برنامه‌ريزي است و اميدواريم با عنايت و پشتيباني مداوم و همه‌جانبه مسئولان دانشگاه  و با توجه به ظرفيت  و پتانسيل بالاي اين مركز دانشگاهي شاهد رشد بيشتر تحصيلات تكميلي در همه بخش ها و مديريت ها باشيم.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، با پیگیری های صورت گرفته مسئولين دانشگاه پيام نور ، وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري در سال جاري با ایجاد رشته های زبان وادبیات انگلیسی، مهندسی عمران(مکانیک خاک وپی)، مهندسی عمران(مهندسی محیط زیست) و  تحقیقات آموزشی وآموزش محیط زیست در دانشگاه پیام نور شیراز موافقت كرد و هم اكنون نيز با راه اندازي رشته مهندسي مكانيك (طراحي كاربردي) موافقت نموده است.

علاوه بر رشته هاي جديد ، در اين مركز دانشگاهي رشته هاي ریاضی محض (آنالیز)،ریاضی محض (جبر)، ریاضی کاربردی (تحقیق درعملیات)، فیزیک (زمینه حالت جامد)،فیزیک (زمینه ذرات بنیادی )،فیزیک (زمینه اتمی ومولکولی)،شیمی (شیمی تجزیه )، شیمی (شیمی فیزیک )، زمین شناسی (چینه شناسی وفسیل شناسی )، آمارریاضی،زبان و ادبیات فارسی،آب وهوا شناسی(اقلیم شناسی) ،جغرافیای طبیعی (اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی)،مدیریت دولتی (گرایش مدیریت منابع انسانی (در مقطع كارشناسي ارشد داير مي باشد.

شايان ذكر است دردانشگاه پيام نورشيراز علاوه برمقطع دكتري رشته فيزيك ، پذیرش دانشجوی دکتری در رشته‌های شیمی و ریاضی آنالیز ، در مرحله تکمیل ظرفیت توسط سازمان سنجش و آموزش کشور انجام شده است كه از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری (بهمن ماه) تحصیل خود را آغاز می‌کنند.

 

دانشجوي 64 ساله دانشگاه پيام نور شيراز:

آرزويم موفقيت وسربلندي دانشگاه پيام نورودانشجويان كوشاي اين دانشگاه است

مهوش شايگان جهرمي دانشجوي 64ساله مقطع كارشناسي ناپيوسته رشته آموزش زبان انگليسي دانشگاه پيام نور شيراز مي باشد که هم اکنون با علاقه و پشتکار فراوان در حال ادامه تحصيل مي باشد و اميدوار است كه بتواند تا مقطع دكترا در اين دانشگاه درس بخواند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز، شايگان متولد سال 1328 داراي مدرك فوق ديپلم دبيري زبان انگليسي، بازنشسته آموزش و پرورش و داراي يك فرزند مي باشد كه به دليل اشتياق زياد به ادامه تحصيل و همچنين قرار گرفتن در فضاي تلاش ، كوشش و فعاليت دانشجويي تصميم به ادامه تحصيل گرفته است .

وی گفت: ازدانشگاه پيام نور تشكر مي كنم كه يكبار ديگر اين فرصت را برايم فراهم نمود تا بتوانم ادامه تحصيل دهم چرا كه سيستم آموزشي دانشگاه با شرايطم بسيار هماهنگ است و دانشجو در اين فضاي آموزشي ميتواند از لحاظ علمي بسيار رشد كند چرا كه هر دانشجو به نوعي معلم خودش است و به دانشجو پشتكار و فعاليت را مي آموزد.

شايگان در مورد وضعیت تحصیلی خود نیز گفت: سعي مي كنم كه در تمام كلاسها شركت كنم و از اينكه دوباره به عنوان دانشجو در محيط دانشگاه و در بين دانشجويان قرار گرفته ام احساس خوبي دارم ،چرا كه دانشجويان مظهر رشد، بالندگي و پويايي جامعه هستند .

وي اضافه کرد: تحصیل موجب انگيزه ، نشاط و شادمانی در شخص  مي شود و معتقدم هر چه سن انسان بالا مي رود از حافظه و درك انسان كاسته نمي شود بلكه به تجربه فرد اضافه مي گردد و اين افزايش تجربه و دانايي است كه باعث مي گردد انگيزه يادگيري و سريع آموختن را از دست دهيم.

 

وی با بیان اینکه قصد دارد این رشته را تا مقاطع بالاتر ادامه دهد افزود: خوشبختانه شرایط ادامه تحصيل برايم مهيا است و رابطه بسیار خوبی با همکلاسی و به نوعي فرزندان خودم دارم و اميدوارم بتوانم در رشته مورد علاقه ايم تا مدرك دكتري ادامه تحصيل دهم .

اين دانشجوي كارشناسي آموزش زبان انگليسي دانشگاه پيام نور شيراز گفت: سعي مي كنم همانند ديگر دانشجويان در فعاليت هاي دانشگاه بخصوص در برنامه هاي آموزشي و فرهنگي شركت داشته باشم و بتوانم تا آنجا كه در توان دارم با اساتيد و دانشجويان تعامل و مشاركت داشته باشم.

مهوش شايگان جهرمي ، دانشجوي دانشگاه پيام نور شيراز ، بزرگترین آرزوی خود را سعادت ، سلامت و رفاه همه مردم ايران و همچنين موفقيت و سربلندي دانشگاه پيام نور و دانشجويان كوشاي آن دانست.

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 10:15  توسط روابط عمومی لامرد  | 

خبرهای 8 بهمن 92

برگزاری هجدهمین دوره مسابقات مقدماتی قران و عترت در دانشگاه پیام نور داراب
هجدهمین دوره ی مسابقات مقدماتی قران و عترت در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب، مسابقه مقدماتی قرآن وعترت در دانشگاه پیام نور داراب در بخش شفاهی در رشته های قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ، حفظ ،قرائت دعا ،مداحی و اذان واقامه و...در دو روز در سه سطح کارکنان ، دانشجویان و اساتید با حضور داوران شهرستان برگزار شد. شایان ذکر است درهررشته یک نفر به عنوان نفر اول درمرحله استانی معرفی خواهد شد .

2هزاردانشجوي متاهل پيام نور شيراز آماده دريافت سبد
بيش از2هزاردانشجوي متاهل براي دريافت سبد كالائي اهدايي دولت در دانشگاه پيام نور شيراز ثبت نام كردند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، مراحل اطلاع رساني ، ثبت نام اينترنتي و دريافت فيزيكي مدارك دانشجويان متاهل جهت دريافت سبد كالاي اهدايي دولت در دانشگاه  پيام نور شيراز به پايان رسيد.
محمد صالح فرح بخش ريس اداره خدمات دانشجويي دانشگاه پيام نور شيراز در اين خصوص گفت: بيش از 2000 دانشجوي متاهل براي دريافت سبد اهدايي دولت  ثبت نام نموده اند و مراحل ارائه و تكميل مدارك دانشجويان متاهل در حوزه خدمات دانشجويي دانشگاه درحال تكميل مي باشد.

انتخاب دبیر شورای هماهنگی انجمن‌های علمی دانشگاه پيام نور شيراز
دبیر انجمن‌ علمی عكاسي بعنوان دبیر شورای هماهنگی دبيران انجمن‌های علمی - دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، در نشست شورای هماهنگی انجمن‌های علمی دانشگاه پيام نور شيراز که با دستور کار انتخاب دبیر جدید این شورا برگزار شد، ، امير دلشاد دبیر انجمن‌ علمی عكاسي بعنوان دبیر شورای هماهنگی دوره جدید انجمن‌های علمی - دانشجویی دانشگاه  پيام نور شيراز انتخاب شد.
دلشاد در کارنامه کاری خود عضویت و همکاری در انجمن هاي  علمی هنر هاي اسلامي و عكاسي را به مدت  2 سال و همچنين برگزاري 3 كارگاه تخصصي براي رشته عكاسي و هنر هاي اسلامي و همچنين 2 دوره نمايشگاه گروهي عكس دانشجويان رشته عكاسي دانشگاه را عهده‌دار بوده است.
وی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته عكاسي دانشگاه پيام نور شيراز مي باشد ، كه با كسب  حداكثر آراء دبيران انجمنهاي علمي به عنوان دبیر شورای هماهنگی دبيران انجمن‌های علمی دانشگاه پيام نور انتخاب شد.
دبیر جدید شورای هماهنگی علمی دانشگاه پيام نور شيراز همچنين عضويت در هيئت داوري سوگواره ملي عكس قاب سرخ و سردبير نشريه مهر و ماه پيام نور شيراز را در كارنامه خود دارد.

فسا میزبان هجدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم دانشجویان پیام نورفارس
دانشگاه پیام نور فسا به عنوان میزبان هجدهمین دوره از مسابقات قرآن کریم دانشگاه پیام نور، در مرحله استانی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، دانشجویان برگزیده مراکز و  واحدهای دانشگاه  پیام نور استان فارس در مرحله مقدماتی ،  در مرحله استانی در دانشگاه پیام نور فسا حاضر می شوند و در رشته های حفظ، قرائت ترتیل و تحقیق و... شرکت می کنند  و برگزیدگان به مرحله نهایی مسابقات کشوری که اردیبشهت ماه دردانشگاه پیام نوراستان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد.

برگزاری مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قران کریم در دانشگاه پیام نور فسا
مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مساقات قرآن کریم در دانشگاه پیام نور فسا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، این مرحله از مسابقات با حضور دانشجویان دختر و پسر علاقه مند در بخش شفاهی و در رشته های حفظ، ترتیل و تحقیق قرآن کریم برگزار شد و دانشجویان برگزیده  به مرحله استانی راه پیدا  کردند.
گفتنی است دانشجویان این دانشگاه، با نیت برخورداری از برکات معنوی قران کریم و آشنایی هرچه بیشتر و حفظ و عمل به ارزش های قرآنی  در بخش های شفاهی و کتبی  این دوره از مسابقات قران کریم ثبت نام نموده اند و با اشتیاق در این مسابقات شرکت می کنند.


+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 12:8  توسط روابط عمومی لامرد  | 

موافقت وزارت علوم با ایجاد سه رشته جدید کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور شیراز، فسا و اوز

شورای گسترش وزارت علوم با ایجاد سه رشته جدید درمقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور شهرهای شیراز، فسا و اوز موافقت کرد.
دکتر سعید مظلومیان رئیس این دانشگاه با بیان خبر فوق اظهارداشت: توسعه تحصیلات تکمیلی از دو سال گذشته با جدیت در دستور کار مدیریت دانشگاه پیام نور استان قرار گرفت که خوشبختانه با تلاشها و پیگیری های صورت گرفته شاهد رشد 100درصدی توسعه رشته های دانشگاه پیام نور شهرهای فارس در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستیم.
بنابر گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، دکتر سعید مظلومیان افزود: پتانسیل بسیار بالایی برای توسعه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پیام نور شیراز و همچنین برخی از شهرهای بزرگ فارس وجود دارد که در این راستا با تلاش مسئولین دانشگاه پیام نور کشور و همراهی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، شمار رشته های مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور شهرهای فارس به 31 رشته افزایش یافت. همچنین در مقطع دکتری نیز در سه رشته فیزیک، شیمی و ریاضی در شیراز پذیرش دانشجو آغاز شده است.
وی در خصوص رشته های جدید ایجاد شده نیز اظهارداشت: با پیگیری های صورت گرفته، وزارت علوم اخیراَ با راه اندازی رشته های مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) در مرکز شیراز- الهیات (علوم قرآن وحدیث) درفسا و رشته آب و هواشناسی (آب و هواشناسی کاربردی) درمرکز اوز موافقت کرده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس همچنین یادآور شد: درخواست راه اندازی چندین رشته دیگر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز در شورای گسترش وزارت علوم در حال اقدام است که امیدواریم پس از طی شدن مراحل مربوطه این رشته ها نیز بزودی در مراکز و واحدهای استان فارس دایر شود.

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 9:45  توسط روابط عمومی لامرد  | 

قابل توجه دانشجویانی که به دلیل بارش برف موفق به حضور در جلسه امتحانات پایان ترم نشده اند

با عنایت به اینکه برخی از دانشجویان به دلیل شرایط نامساعد جوی موفق به شرکت در آزمون‌های پایان ترم نیمسال اول  93-1392 در روزهای 16 و17 دی ماه نشده اند، در راستای مساعدت به این دانشجویان، دانشجویانی که دروس آنها در لیست زیر می باشد ،می توانند مجددا در تاریخ 25/11/1392 در آزمون شرکت نمایند.
نکات مهم:
1-دانشجویانی که درآزمون های زیر شرکت کرده اند، به هیچ وجه نمی توانند مجددا در آزمون شرکت کنند.
2-دانشجویانی که به سایر مراکز و واحدها میهمان شده بودند و یا مجوز حضور در امتحان در مرکز غیر از محل تحصیل خود (میهمان اضطراری) داشته اند نیز حتما باید در مرکزانتخابی (نه مرکز محل تحصیل) در این آزمون ها شرکت کنند.
3-ساعت برگزاری این آزمون ها ، متعاقباَ اعلام خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 12:42  توسط روابط عمومی لامرد  | 

خبرهای 7 بهمن 92

استقبال گسترده دانشگاهیان پیام نورشهرهای فارس در مسابقات قرآنی

استقبال گسترده دانشگاهیان پیام نورآباده طشک از مسابقات قرآن
ثبت نام در هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دانشگاه پیام نور آباده طشک همزمان با دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده طشک ،با آغاز ثبت نام هجدهمین دوره مسابقات قران دانشگاه های پیام نور ،در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اسلامی کردن دانشگاه ها و با هدف ترویج انس با قرآن و قرآن‌پژوهی در بین دانشجویان و کارکنان ، دانشگاه پیام نور آباده طشک اقدام به ثبت نام در هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش های مختلف نمود.ثبت نام در این مسابقات با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه صورت پذیرفت که با ایجاد فضاهایی در ورودی دانشگاه ثبت نام را انجام دادند. از نکات قبال توجه استقبال گسترده و ثبت نام بیش از 35 درصد از دانشگاهیان پیام نور آباده طشک در این دوره از مسابقات بوده است .

برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن در دانشگاه پیام نور ممسنی
مرحله مقدماتی و شهرستانی هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی، مرحله مقدماتی رشته های شفاهی مسابقات قرآن کریم با حضور 40 نفر از کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در دو بخش برادران و خواهران به داوری حاج خدانظر ایزدی قاری و مربی قرآن شهرستان ممسنی  و خانم دکتر جمشیدی، معاون آموزشی دانشگاه پیام نور ممسنی در این مرکز برگزار و نفرات برتر انتخاب و به مرحله استانی معرفی شدند.
گفتنی است، دراین دوره از مسابقات حسین امیدی در بخش قرائت دعا و خانم ها کلثوم ضرغامی، دانشجوی روشندل در بخش حفظ جزء30 قرآن و مریم موسوی در بخش حفظ 5 جزء به عنوان نفرات برتر انتخاب وبه مرحله استانی معرفی شدند.

برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ
مرحله مقدماتی بخش شفاهی هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در محل دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ ، "رحیمی" مسئول امور فرهنگی این دانشگاه گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان از ثبت نام هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ اذعان داشت:  آزمون بخش شفاهی این دوره از مسابقات دوم و سوم بهمن ماه نود و دو در محل دانشگاه برگزار شد که برگزیدگان آن پس از اعلام نظر هیأت داوران به شرح ذیل اعلام شد:
شاخه کارمندان برادران : مسلم قاسمیان (رشته قرائت ترتیل)
شاخه دانشجویی برادران: علیرضا دوزنده (رشته قرائت ترتیل)
شاخه دانشجویی خواهران : شمسی رسولی (رشته قرائت ترتیل) ، محبوبه غفاری (حفظ 30 جزء ) مرضيه جاويدي آل سعدي (حفظ 20 جزء)، فائزه عزيزي (حفظ 10 جزء) ، مریم زارعی (قرائت دعا) و فريبا كريميان (حفظ جزئ 30)
لازم به یادآوری است که مرحله استانی بخش شفاهی هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز فسا برگزار خواهد شد.


اجرای طرح فرهنگی تکریم ارباب رجوع در دانشگاه پیام نور داراب

طرح فرهنگی تکریم ارباب رجوع ویژه نگهبانان  و نیروهای خدماتی در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب به همت روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب طرح فرهنگی تکریم ارباب رجوع با هدف افزایش رشد و توسعه فعالیتهای دانشگاه و توسعه نظام اطلاع رسانی و اصلاح روشهای  ارایه خدمات به دانشجویان و با حضور نگهبانان و نیروهای خدماتی  و مسئول امور مالی دانشگاه برگزار شد .
در این جلسه خادمی مسئول امور مالی و اداری مرکز ضمن توضیحاتی در خصوص نحوه ارایه  خدمات به دانشجویان  اهداف کلی واختصاصی طرح تکریم را تشریح کرد.


+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 9:48  توسط روابط عمومی لامرد  | 

خبرهای 6 بهمن 92

مراسم استقبال از دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی در دانشگاه پیام نور داراب
استقبال از دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی 93-92 در دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب، امور فرهنگی دانشگاه پیام نور داراب به مناسبت آغاز ترم تحصیلی جدید با توزیع شیرینی از دانشجویان استقبال کرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خرامه:
رساندن دانشگاه پیام نور خرامه به جایگاه واقعی خود همت بالای مسئولان را می طلبد
حجت الاسلام محمد صباحی نماینده ولی فقیه در شهرستان خرامه که  در جمع کارکنان دانشگاه پیام نور این شهرستان حضور یافت گفت:دانشگاه پیام نور امکان تحصیل برای همه اقشار مختلف را فراهم نموده است و رساندن این دانشگاه به جایگاهی که مصداق واقعی آن جمله معروف امام (ره) که فرمودند: دانشگاه باید کارخانه آدم سازی باشد، همت والای مسئولان را می طلبد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه،وی افزود:شهر خرامه به عنوان شهر عفاف و حجاب نامگذاری شده و دانشگاه باید متولی این امر در شهرستان باشد.گفتنی است در ادامه  این دیدار کارکنان به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

قبولی 65 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور خرامه در مقطع کارشناسی ارشد
رئیس دانشگاه پیام نور خرامه از موفقیت چشمگیر 65 نفر از دانشجویان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه،دکتر عیسی زارع درنیانی مسئول امورجاری دانشگاه پیام نورخرامه ضمن اعلام این مطلب افزود:این تعداد قبولی تنها با احتساب دانشجویان راه یافته به دانشگاههای دولتی بوده و قبولی های  سایر مراکز آموزش عالی دیگر لحاظ نشده است.لازم به ذکر است دانشگاه پیام نور خرامه از سال 74  بصورت مرکز و با دو رشته علوم تربیتی و کامپیوتر آغاز به کار  نموده است و اکنون با داشتن 24 رشته و نزدیک به 3000هزار دانشجو به عنوان یکی از دانشگاه های موفق استان می باشد.

ثبت نام بیش از 400 دانشجوی متاهل  برای دریافت سبد کالائی اهدایی دولت
بیش از 400 دانشجوی متاهل  برای دریافت سبد کالائی اهدایی دولت در دانشگاه پیام نور خرامه ثبت نام کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه،دکتر عیسی زارع درنیانی رئیس دانشگاه از ثبت بیش از 400 دانشجوی متاهل برای دریافت سبد اهدایی دولت خبر داد و گفت: با اطلاع رسانی به موقع دانشگاه و دریافت اطلاعات دانشجویان متاهل ، دانشگاه توانست به این مهم دست یابد. علی حیدری مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور خرامه گفت:از تمام دانشجویانی که اطلاعات دقیق به دانشگاه ارسال نموده بودند ،ثبت نام بعمل آمد.

برگزاري مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات قرآن در دانشگاه پيام نور صفاشهر
دانشگاه پيام نور صفاشهر پيش تاز تعداد ثبت نام كنندگان در مسابقات قرآن دانشگاه پيام نور  فارس شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور صفاشهر، مرحله مقدماتي هجدهمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت در بخش شفاهي در دانشگاه پيام نور صفاشهر با استقبال پرشور و 20 درصدي دانشجويان برگزار و نفرات برتر جهت حضور در مرحله استاني انتخاب شدند.
گفتني است 300 نفر از دانشجويان اين دانشگاه در مسابقات قرآن ثبت نام نموده كه 70 نفر در بخش شفاهي و مابقي در بخش كتبي نام نويسي كرده اند.
+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 9:33  توسط روابط عمومی لامرد  | 

خبرهای 5 بهمن 92


تشكيل جلسه حلقه صالحين در دانشگاه پيام نور شيراز
جلسه حلقه صالحين  با موضوع آشنایی با فرق و ادیان نوظهور در دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، پنجمین سلسله  جلسات حلقه های صالحین  با موضوع بررسي فرق و اديان نوظهور در سالن ولایت دانشگاه پیام نور شیراز برگزار گرديد.
در  این جلسه كه با  حضور اعضای هیأت علمی  دانشگاه پيام نور شيراز و به همت كانون بسيج اساتيد دانشگاه برگزار گردید ، حجت الاسلام والمسلمين دكتر محسن مكارم شيرازي در خصوص آيات تلاوت شده درجلسه در خصوص مناقب پيامبر اكرم  (ص) به ايراد سخن پرداخت.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمين روحاني محقق و صاحب نظر در زمينه فرقه ها و اديان نوظهور مباحث مربوط به فرق و اديان جديد را مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
وي با بيان عرفانهای شرقی و غربی و همچنین فرقه های فعال در ایران به عرفان حلقه اشاره نموده و برخی عقاید و اقدامات این فرقه را تشریح نمود.
روحانی سپس به بیان چند نمونه از اقدامات اینگونه فرقه ها در سطح  شهر شیراز پرداخت و در پايان اعضاي حاضر در جلسه به بيان ديدگاهها ، نظرات و سوالات خود پرداختند.
 

مقام انسان کامل و سیره نبوی عنوان مورد بحث حلقه صالحين دانشگاه پيام نور شيراز
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  ششمین سلسله  جلسات حلقه های صالحین  در سال تحصیلی جديد در محل سالن ولایت دانشگاه پیام نور شیراز برگزار گرديد.
در  این جلسه  که   با  حضور اعضای هیأت علمی  دانشگاه پيام نور شيراز  برگزار گردید حجت الاسلام والمسلمين دكتر مكارم  عضو هيئت علمي دانشگاه پيام نور شيراز  درخصوص بركات ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به ايراد سخن پرداخت .
در ادامه اين جلسه حجت الاسلام  والمسلمین کاویانی سخنانی در مورد  مقام انسان کامل  بیان کرد و با اشاره به اینکه انسان کامل مظهر صفات  و اسماء الهی است  و به عنوان خلیفه الله در زمين مي باشد  به بیان احادیثی از رسول خدا (ص) ، حضرت امیرالمومنین (ع) و امام جعفر صادق (ع) پرداخت.
روحانی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به سیره عملی پیامبر (ص)  و امام جعفر صادق (ع) به بیان نمونه هایی از برخورد پیامبر (ص) با  افراد و گروههای تازه مسلمان شده و همچنین نمونه هایی از شیوه مناظره و مباحثه امام جعفرصادق (ع)  پرداخت.
در پايان جلسه حلقه صالحين دانشگاه پيام نور شيراز،  اعضاي حاضر  در جلسه به بيان نقطه نظرات خود در مورد عنوان جلسه پرداختند.
 

با حضور كاركنان مركز :
جشن بزرگ ميلاد دو نور در دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور شيراز ، جشن بزرگ ميلاد دو نور با حضور مسئولين و كاركنان دانشگاه پيام نور شيراز در سالن شهيد مطهري اين دانشگاه برگزار شد.
در اين جشن كه به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت محمد مصطفي (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار شد، رييس دانشگاه پيام نور شيراز ضمن تبریک میلاد پیامبررحمت، حضرت ختمی مرتب محمد مصطفی(ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) اين ميلاد خجسته را به همكاران تبريك گفت.
دكتر حسين توللي در ادامه ضمن تقدير و تشكر از زحمات تمامي همكاران در برگزاري مطلوب امتحانات پايان ترم دانشگاه پيام نور شيراز، اين موفقيت را تلاشي دلسوزانه و تعاملي همه جانبه دانست و ابراز اميدواري كرد كه اين مركز دانشگاهي همچون گذشته در مسير پيشرفت و تعالي سربلند و پيروز باشد.
اجراي برنامه زنده موسيقي سنتي، مولودي خواني توسط مداح اهل بيت (ع) ، شعر خواني در خصوص ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) توسط يكي از كارمندان دانشگاه ، پخش كليپ و اجراي مسابقه فرهنگي همراه با اهداء جوايز از ديگر برنامه هاي اين جشن بود.

 
امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور فسا
امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور  فسا فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، این دانشگاه  از آغاز ترم جدید در  رشته الهیات گرایش علوم قران و حدیث در مقطع کارشناسی ارشد  دانشجو می پذیرد. بنا بر اظهارات دهباشی مسئول آموزش دانشگاه،با توجه به امکانات  و قابلیت های  این دانشگاه در پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشدو با پیگیری هایی که در این خصوص انجام گرفته، این دانشگاه با توجه به جذب هیئت علمی در رشته های مختلف و تجهیزات و امکانات لازم ، آمادگی خود را در راه اندازی چندین رشته تحصیلات تکمیلی اعلام نموده که در حال حاضر برای ترم جدید در رشته الهیات گرایش علوم قرآن و حدیث این امکان فراهم شده است. وی در ادامه اظهار امیدواری کرد با توجه به قابلیت های این دانشگاه ، در آینده نزدیک  دانشجویان  بتوانند در رشته های مختلف در این دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند.

 
برگزاری مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن در دانشگاه پیام نور زاهد شهر
35 در صد از دانشجویان دانشگاه پیام نور زاهد شهر در مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور زاهدشهر، مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش شفاهی در دانشگاه پیام نور زاهدشهر با استقبال پرشور و 35 درصدی دانشجویان برگزار و نفرات برتر جهت حضور در مرحله استانی انتخاب شدند.
گفتنی است 70 نفر از دانشجویان این دانشگاه در مسابقات قرآن ثبت نام نموده که 25 نفر در بخش شفاهی و مابقی در بخش کتبی نام نویسی کرده اند.
مرحله پایانی این مسابقات در سه ماهه اول سال 93 به میزبانی دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی برگزار می گردد.
+ نوشته شده در  شنبه پنجم بهمن ۱۳۹۲ساعت 14:34  توسط روابط عمومی لامرد  | 

مطالب قدیمی‌تر