اخباردانشگاه پیام نوراستان فارس

اخبار روز 24مهرماه1385

رئیس جدید دانشگاه پیام نور شیراز معرفی شد

 

     طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نور کشور،دکتر عبدالرسول قرائتی جهرمی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز شیراز منصوب شد.

دراین حکم آمده است: با توجه به مراتب تعهد،دانش و تجارب ارزنده ای که در عرصه های علمی و مدیریتی دانشگاه کسب نموده اید وبنا به پیشنهاد سازمان مرکزی دانشگاه با حفظ سمت رئیس منطقه5 به عنوان رئیس مرکزشیراز نیز منصوب می شوید.

    گفتنی است پیش از این،خانم دکتر فریبا ارشاد مسئولیت دانشگاه پیام نور مرکز شیراز را برعهده داشت.

 d

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۸۵ساعت 12:43  توسط روابط عمومی  | 

صعود دانشجوی  مرکز شيراز به قله دماوند

حسن جعفريان دهکردی دانشجوی ارشد رشته رياضی دانشگاه پيام نور مرکز شيراز به اتفاق 25 نفر از دانشجويان ديگر دانشگاه های کشور به قله دماوند صعود کرد.

اين صعود که از 10 الی 12 تيرماه بر جبهه غربی دماوند به اجرا درآمد، به سرپرستی ميثم افشاری و مربيگری عباس علي نژاد صورت گرفت.گفتنی است که در اين صعود حسن جعفريان  بعنوان جلودار تيم را ياری می نمود.

a

تيم کاراته دانشگاه پيام نور مرکزشيرازقهرمان مسابقات کاراته استان فارس شد

تيم دانشگاه پيام نور شيراز در مسابقات قهرمانی کاراته استان فارس مقام اول اين بازيها را به خود اختصاص داد. اين مسابقات در تاريخ 10/6/85  با حضور 25 تيم از باشگاه ها و شهرستان های مختلف در شيراز برگزار گرديد.

 

محسن کريمی سرمربی تيم کاراته دانشگاه پيام نور کشور که مربيگری اين تيم را به عهده دارد، خاطر نشان کرد: تيم کاراته دانشگاه پيام نور منطقه 5 با توجه به آمار قابل توجه دانشجويان ورودی جديد از پتانسيل بالايی برخوردار می باشد که در صورت حمايت مسئولين با حضور در رقابت های استانی و کشوری می تواند افتخارات زيادی کسب نمايد. وی اسامی تيم کاراته دانشگاه پيام نور شيراز را به شرح زير اعلام نمود:

علی اصغر ميراجی، عبدالحسين حفری، محمد حسين شلتوک کار، محمد رضا محمدی و محمد هادی محمدی

karateh

 

karimi

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۸۵ساعت 12:20  توسط روابط عمومی  | 

اخبار روز 24مهرماه1385

  برگزاری نشست توجیهی دانشجویان جدیدالورود در کازرون

 نشست توجیهی دانشجویان جدید الورود در دانشگاه پیام نورکازرون برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور منطقه 5  درابتدای این نشست جمالزاده  ریس دانشگاه پیام نور کازرون با اشاره به هدفهای آموزش عالی درکشور،قشر دانشجو  را قشر فرهیخته،آگاه و پیشتاز جامعه دانست و از دانشجویان خواست از این فرصتی که خداوند منان در این مقطع سنی  در اختیارآنان قرار داده استفاده مناسب نمایند و از آن در جهت کسب تخصص های روز و خود سازی معنوی استفاده کنند.

وی از دانشجویان خواست تا با اعمال، رفتار و پوشش مناسب  تقدس این محیط را پاس بدارند به گونه ای که هر کسی که وارد دانشگاه می شود با تمام وجود احساس کند وارد یک محیط علمی، فرهنگی و معنوی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از خانواده های دانشجویان خواست به هدایت،نظارت و مراقبت فرزندان خود در ایام تحصیل همت بگمارند.

 

    آغازفعالیت ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر در دانشگاه پیام نورلامرد

ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر دانشگاه پیام نور مرکز لامرد فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور منطقه 5  این ستاد با هدف بسط فرهنگ امربه معروف ونهی از منکر وابعاد مختلف آن در دانشگاهها و گسترش فضای معنوی و رشد فضائل اخلاقی وحاکمیت بخشیدن به ارزشهای اسلامی  در مراکز دانشگاه پیام نور فعالیت می نماید .

این گزارش حاکی است اعضای ستاد امربه معروف ونهی از منکر دانشگاه پیام نور مرکز لامرد متشکل ازحجت الاسلام حسینی(از مدرسین حوزه علمیه رضویه لامرد)-حسین حسینی(مسئول امور فرهنگی مرکز ) مرتضی نیکنام(نماینده بسیج دانشجویی برادران) سمیه عامری(نماینده بسیج دانشجویی خواهران)محمد امینا(مسئول اموراداری ) و سید احمد علوی(مسئول اداری ) می باشند.

  

            دیدار رئیس دانشگاه پیام نور منطقه 5 با مدیرکل صداوسیما

     راهکارهای تعامل دانشگاه و صداوسیما در فارس بررسی شد

 رئیس دانشگاه پیام نور منطقه 5 با طلایی مدیر کل جدید سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز فارس دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور منطقه 5 ،دکتر قرائتی در این ملاقات که به همراه  توللی معاون علمی و شمسایی مسئول حراست دانشگاه پیام نور  صورت گرفت،  با ابراز خرسندی از انتصاب طلایی به سمت مدیرکل صداوسیمای فارس بر همکاری وتعامل دانشگاه پیام نور با رسانه ها تاکید کرد. 

در این دیدارمدیرکل سازمان صدا و سیمای فارس نیز روند تولید برنامه و مشکلات فرا روی آن را تشریح نمود.  درادامه این نشست شیوه های تعامل هرچه بهتر میان دانشگاه و رسانه ملی مورد ارزیابی قرار گرفت

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۸۵ساعت 11:28  توسط روابط عمومی  |